Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet abból bármilyen hátrányo...

Lehet abból bármilyen hátrányom, ha külföldön oltatom be magam és nem lesz magyar védettségi igazolásom?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nem jöhetsz haza :)
2021. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Hogy fogják egyáltalán ellenőrizni ezeket? Pl. egy külföldi igazolás valódiságát


Pezsgő feketepiac lesz a hamis igazolványok árusítása.

2021. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A védettségi igazolványnak semmi köze a készülő EU-s vakcinaútlevélhez. Utazni a tervek szerint az utóbbival lehet majd, az meg majd a kormányon múlik hogy a külföldieket/külföldön oltottakat oltással beengedi-e az EB-re, meg ilyenek.
2021. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk csak bedobták a köztudatba ezt az igazolványt. De még azt senki sem tudja, hogy mire jo? (Vakulj paraszt!! mint sok egyéb "intézkedésük"))
2021. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért necces ez, mert lehetőségem lenne külföldön hamarabb beadatni és ugye az egészség az első. Ugyanakkor azt sem szeretném, hogy emiatt hátrányban részesüljek a későbbiekben. Jó lenne többet tudni erről az igazolványról ha már bevezették :(
2021. ápr. 16. 14:00
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Magyarország miért is ne kezelné a többi EU-s ország oltási igazolásait egyenrangúként a sajátjával? Sehol az egész EU-ban nem oltanak Magyarországon el nem fogadott oltóanyaggal és diplomáciailag botrányos lenne a kormány részéről a [#3 ma 13:33]-éhoz hasonló bizalmatlanságot felállítani a többi EU-s országgal szemben.


Én is magyar állampolgárként és úgy, hogy a magyar EÜ-höz szól a biztosításom, külföldön kaptam meg az oltást. Bár csodálkoznék, ha a nyílvántartási rendszerben BÁRKI IS gondolt volna erre a helyzetre és lenne erre már kitalált protokoll, hogy ezt hogy dokumentálják le.

2021. ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7: Persze logikusnak tűnik és én is így gondolom, csak adott esetben pl egy koncert esetén lehet hogy magyarázkodni kell, aztán hiába jövök majd a jogaimmal. Ilyesmikre gondoltam.
2021. ápr. 16. 14:56
 9/12 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy nem írják rá, hogy pontosan melyik -holgyártott- vakcina volt, nem?
2021. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nekem ráírták Romániában, hogy mit kaptam.

2021. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!