Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormányváltás esetén lehet...

Kormányváltás esetén lehet olyan hideg zuhany, hogy kiderül, hogy Kína vagy Oroszország gyarmata vagyunk? (Elméleti kérdés)

Figyelt kérdés

Ugye titkosított feltételű hiteleket csak a Fidesz vett fel. Szinte minden hitel amit felvett titkosított feltételű volt. Azelőtt ilyesmi nem volt.

Van rá valamennyi esély, hogy ha sikerül végre elzavarnunk a kormányt, akkor egy óriási nagy csontváz hullik ki a szekrényből: Az hogy egy felvásárolt gyarmatország vagyunk. Mert ezt is aláírta Orbán valamelyik keleti diktátornak.

Elméletileg lehetséges ez?



2021. ápr. 18. 03:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Inkább az a kérdés, hogy a fidesz szavazók mit szólnak a titkosított hitelekhez? Rendben levőnek látjátok, fideszpártiak?
2021. ápr. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mert az EU gyarmata vagyunk.
2021. ápr. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Orbán Viktor gyarmatai oroszország és kína!
2021. ápr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Az eddigi kínai hiteleket nézve, nem igazán tudják vissza fizetni. Helyette stratégiai fontosságú dolgokkal kell fizetni. Valószínű, amiket mi kötünk szerződést velük, záradékban benne van, mit kapnak meg, ha nem tudunk fizetni. Kérdés, EU ezt hagyja vagy sem. Például Montenegrót hagyja veszni vagy sem. Az egyetem is egy nagy lépés számára, ha EU-s országban megtudja építeni. Szabad bejárás az EU-ba. Sokáig alszanak, egész EU Kína gyarmata lesz.
2021. ápr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Mivel számtalan szálon kötődik a fid orosz és kínai érdekekhez, én nehezen tudom elképzelni, hogy hagyják Orbánt választási vereséget szenvedni. Hiszen ez sok szerződés (vasút,paks új reaktor..) nagy fejőstehén nekik.

Ráadásul a fid nem kamoányolt a Huawei ellen, mint pl trampli, szépen el is távolították ezen ámokfutása miatt is.

2021. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hiszen már most is az, ezt szerintem mindenki tudja.
2021. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!