Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy gazdaságilag jobboldali,...

Egy gazdaságilag jobboldali, társadalmilag liberális, szabadpiacban,kapitalizmusban gondolkodó ember számára sosem lesz valódi alternatíva a magyar pártok között?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy csak két rossz közül lehet választani. Mert a fidesz bár tartalmaz gazdaságilag jobboldali elemeket(persze egyre kevésbé),de közben baromi autoriter. Míg az ellenzék bár tartalmaz társadalmilag liberális elemeket(persze egyre kevésbé),de közben gazdaságilag túl balos.

A jobboldali liberálisok(vagy libertáriusok) senki által nincsen megszólítva, így nem szavaznak,vagy a kétfarkút választják,vagy befogott orral kiválasztják a két nagy blokk közül a számukra kisebbnek tűnő rosszat.



2021. ápr. 18. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos így van.

Vagyis újabban van egy magát libertáriusnak valló párt a LA75 de hagyjuk inkább. Egy viccpárt szintjén vannak.

2021. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja tudom, az elveikkel egyetértek, de a vezetőjük valamilyen Áron olyan mint egy holdkóros bohóc karikatúrája. Egyszer láttam a Puzsérral vitázni és hát hmm... vele értettem egyet,de annyira szánalmas volt, h Puzsér simán lemosta a pályáról, a kiscsákó meg nem tudott érvelni, pedig lehetett volna bőven.
2021. ápr. 18. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos. Dehát legalább mostmár van ilyen párt. Még fejődniük kell kommunikációban, érvelésben stb, de az irány már jó. Idő kell nekik. Végülis egyik párt sem egyik napról a másikra lesz a legerősebb.
2021. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát végül is egy Fekete-Győr Andrásnál még ő is jobban kommunikál.
2021. ápr. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!