Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek direkt fogták...

Szerintetek direkt fogták vissza az oltások számát?

Figyelt kérdés

Orbán azt ígérte, hogy amint meglesz a 3.5 millió beoltott, akkor nyithatnak a teraszok. Ezt kb szerdára ígérte.

Milyen érdekes, hogy tegnap 15 ezer embert oltottak be, tegnap előtt meg 35 ezret (vagy 45-öt màr nem emlékszem). A szokásos 70-80 ezer helyett.

Így nem lesz meg a 3,5 millió szerdáid.

Milyen érdekes, hogy pont akkor van kevesebb oltott, amikor közelednénk a nyitás újabb (ezúttal talán nagyobb) lépcsőjéhez.

Nekem ez gyanús.

Így nyílván nem szerdán lesz a teraszok nyitása.



2021. ápr. 19. 12:45
1 2 3
 1/22 Rothadó Narancs ***** válasza:
100%
Fogy a szérum.
2021. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Így haladunk még 2 hét mire eljutunk a 3.5 millióig.
2021. ápr. 19. 12:48
 3/22 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
75%

De azon mit nem lehet érteni már 3 hónapja, hogy sem az EU, sem a kínaiak, sem az oroszok nem tudnak olyan tempóban vakcinát küldeni, ahogy tudnánk oltani?

A válasz a kérdésedre nem a szokásos Orbánozás, hanem az, hogy nincs vakcina, amivel oltani lehetne. De ezt a 444 ábráin szépen nyomon is tudod követni.

2021. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%
Igen, ez nekem is felmerült már. Én látok benne rációt, hogy direkt van visszafogva kicsit.
2021. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 árokpart ***** válasza:
77%
4-es Mi lenne a célja ezzel a visszafogással nincsen benne ráció.
2021. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%

De akkor sem megyek idegen teraszra,ha ki fognak nyitni.

Nem megyek vele semmire,hiába van nyitva...

Saját terasz-saját party sokkal jobb.

2021. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi, csütörtök magasságában meglesz a 3,5 millió. Hétvégén már lesznek nyitott teraszok.
2021. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%

#3, miről beszélsz? Pont az általad hivatkozott 444 statisztikai oldalán virít, hogy 2 millióval több, 5,25 millió elsődózisos vakcina van az országban, mint ahány beoltott.


Inkább arról lehet szó, hogy kezdenek kifogyni a nyugdíjasokból és a dolgozó korúakat nem lehet olyan villámgyorsan berendelni másnapra. Plusz talán a konstant gyurcsányozás helyett némi energiát is kellett volna fektetni a regisztráció népszerűsítésére. Én pár kósza YouTube reklámon kívül máshol ilyet nem láttam.

2021. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kicsit félreértettem az előbb, a jelenleg készleten lévő dózisok száma olyan 550 ezer körüli. Azért az se a totális kifogyás még, és a Pfizer hetente szállít.
2021. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten nagyon kevés oltóanyagot kaptunk, erre a hétre viszont jóval többet.
2021. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!