Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves kormánypártiak, ha...

Molnarmarcell21 kérdése:

Kedves kormánypártiak, ha 2022-ben az ellenzék nyerne, mennyi időt hagytok nekik érvényesülni, mielőtt kritizálni kezdenétek?

Figyelt kérdés

Máshogy kérdezve: mennyi idő után életszerű elvárni, hogy javuljon az életszínvonal, mielőtt felrónátok nekik?


Csak azért kérdezem, mert 2010-2014 között még romlott az életszínvonal és csak 2015-2016 környékén kezdett emelkedni, ennek ellenére a többség kitartott a Fidesz mellett és simán nyerték a 2014-es választásokat.


Ezek alapján megilleti az ellenzéket is a két cikluson át tartó türelem, ha esetleg nyernének? (Tudom, szerintetek nem fognak, de játszunk el a gondolattal :)


2021. ápr. 19. 13:33
A kérdező szavazást indított:
NEM - ahogy Karácsonynál, itt is legfeljebb 100 nap türelmi idő elfogadható
IGEN - ha a Fidesznek adtunk még egy esélyt, az ellenzéknek is jár legalább két ciklus, mielőtt felrónánk nekik az életszínvonal esetleges romlását
14 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha nyernek én szurkolok nekik hogy sikeresek legyenek,természetesen kezdettől fogva lesznek kritizálva.
2021. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagyok kormánypárti, de abban biztos vagyok, hogy a Fidesz a választás másnapjától kritizálni fog mindent, sőt Trumphoz hasonlóan választási csalást emlegetne.

Emlékszem még arra, amikor 2002-ben követelték a szavazatok újraszámlálását. Pedig akkor még ott ültek az ő embereik is a választási bizottságokban.

2021. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Az a baj hogy a Fidesznél 1 rosszabb van. Az pedig az ellenzék. Sajnos nagyon nagy 0 a magyar ellenzék. Nem hogy javulna hanem jelentősen romlana az életszínvonal
2021. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Karigeri már hány száznapos türelmi időn van túl...én már nagyon türelmetlen vagyok vele!!
2021. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

"Csak azért kérdezem, mert 2010-2014 között még romlott az életszínvonal és csak 2015-2016 környékén kezdett emelkedni, ennek ellenére a többség kitartott a Fidesz mellett és simán nyerték a 2014-es választásokat."


Kicsit elcsúszott az érvelés, mert ez a 2010-14-es példa a kormánypárt saját szavazótáborától kapott türelmi időt, de a kérdésedben az ellentábortól kéred ugyanezt.


Reálisan nézve úgy fog történni, mint Karácsonynál. Történik valami internális, vagy externális gond és harsogják majd, hogy "aaaaaalkaaaalmatlaaaan". Kedvencem az, hogy "két hónapja polgármester Karácsony, de a Blaha Lujza tér már szemétben úszik", mintha előtte nem csövesek és tolvajok törzshelye lett volna stb.

2021. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A Cenz Ura ***** válasza:
28%

Karácsonyt már 2 nap után kritizálták és a Lánchídtól kezdve mindent számonkértek rajta (mindent, amiért Tarlós volt felelős)


Fideszes fifika

2021. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Nincs az az idő, ami elég lenne az ellenzéknek, hogy érvényesülni tudjon...
2021. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmiféle életszínvonal-növekedésre nem számítanék, ha ezek véletlenül kormányra kerülnének. Nincsenek illúzióim velük kapcsolatban.
2021. máj. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most még viszonylag jól megy a dolog, ha nem lenne covid akár 5%-ot is nőt volna a gazdaság. Tehát a kérdés az hogy ha az ellenzék győzne, és töketlenkedése, és rossz gazdasági politikája esetén menyi idő mire újra összeseid magát a gazdaság és a társadalom? Meddig fogja be a a száját az ellenzéki fidesz. Ki kell ábrándítsalak egy percre sem.
2021. máj. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7 es írta!


"Nincs az az idő, ami elég lenne az ellenzéknek, hogy érvényesülni ..."


Akkor a fidesz nem mennyi idő kéne, több, mint 10 év után háromnegyedét többséggel, másodszori rendeleti kormányzás utal még mindig csak hátrafelé mutogat!

Nekik hány száz év kéne?

2021. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!