Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, most hogy legyőzté...

Fideszesek, most hogy legyőzték a lipsy komcsi marxista sorosista SZFE-t, örültök hogy Budapestre kínai kommunista egyetem épül az adónkból?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 06:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Semleges...
2021. ápr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%

*9

Azt tudod ugye, hogy az SZFE színészeket és filmművészeket képez ki?

A Fudam egyetemen ilyen szakot nem találsz.

2021. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%

Érdekesek a fideszes reakciók :D


A kínai népköztársaság óriás hitelből épít egyetemet, amit kb 2080-ban is fizetünk: iÓ


Gyurcsány felesége Dobrev akinek egyik felmenője kommunista volt: RóSz MeR' kÓMCsI

2021. ápr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%

"Az SZFE most kapott hatalmas, új, modern komplexumot az oktatásához és egy rakás pénzt mellé. A "legyőzése" annyit jelent hogy sokkal modernebb körülmények között végezhetik a hallgatók képzését."


Új modern épület = egy régebbi felújított épület ami most már az egyetemé plusz szét van szórva a városban. Kiváló lehet ott tanulni és rohangálni egyik óráról a másikra. Illetve kit érdekel hogy sok pénzt kap ha olyanok oktatnak ott mint a hírtv egyik műsorvezetője? Kritikán aluli.


A Fudan egyetem megjelenéséért versenyez a régió minden országa, mert ez egy olyan beruházás ami hatalmas fejlődést indíthat meg"


Érdekes gondolkodás... ha a versenyképesség lenne a cél, akkor miért nem a jelenlegi egyetemek kapnak több támogatást és fejlesztést? Ja hogy akkor Vityának nem jut pénz? Igaz, akkor jobb is a hitel amit unokáid is fizetnek életük végéig. Tök jó ez a fudan egyetem...


"Kérdező, azt tudtad hogy az SZFE-nek összesen 500 hallgatója van? Hogy a tervezett kampusza a Fudan egyetemnek 5000 fős lesz?"


Ez megint nem mérvadó. Az SZTE-nek meg kb 8000 hallgatója van. De nem ez számít

2021. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
18%
Álságos kérdés.
2021. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%
9: az SZFE-t lényegében szétverték, és Orbánisták vették át. Az nem lett volna baj, ha bekerülnek orbánisták is, és a régiek közül is marad a fele, de a cél a teljes szétverés és az ideológiai felszámolás volt, ezért nem tettek a régiek közül senkit a kuratóriumba. Mostantól a fideszes irányvonalat követi ott a színészképzés.
2021. ápr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
#12 Igen, ÉS? Nem én állítottam párba a két egyetemet hanem a kérdező.
2021. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

#16 "az SZFE-t lényegében szétverték, és Orbánisták vették át."

A valóságban szerkezetváltást szerettek volna, az állam helyett alapítványi fenntartóval és a megindult képzéseket ez semmiben nem befolyásolta volna, ahogyan az ott dolgozó oktatókat sem. A következő években szerették volna bővíteni a képzést és csakis azért lett ebből más, mert maguk az oktatók mondtak fel és a hallgatókat ők lázították.

" Az nem lett volna baj, ha bekerülnek orbánisták is, és a régiek közül is marad a fele, de a cél a teljes szétverés és az ideológiai felszámolás volt, ezért nem tettek a régiek közül senkit a kuratóriumba."

Nem a kuratórium végezte volna az oktatást és senkinek az állása, osztálya nem volt fenyegetve, ezt meg is mondták egyértelműen a kuratórium tagjai. Az egész változtatás azért volt mert nem jól működött az egyetem. Miért kellene azokból az új kuratóriumba kinevezni embert akik az előző 20-30 évben nem voltak képesek változtatni és csak egyre belterjesebbé tették a képzést? Mitől újulna meg az egyetem ha ugyanazok maradnak az új kuratóriumban mint akik addig vezették az egyetemet? Semmitől.

A korábbi években már éppen elégszer próbálkoztak az oktatás bővítésével, hogy legyenek ott más oktatók is ne csak azok akik uralták az egyetemet. nem ment. Hát akkor jött egy másféle megoldás. Pont az lett volna a cél, hogy legyen a korábbi oktatók és elvárások MELLETT másféle IS, de ezt éppen azok akadályozták meg akik korábban ott tanítottak. Azzal nem lehet együtt dolgozni aki nem hajlandó rá és az első pillanatban felmond.

"Mostantól a fideszes irányvonalat követi ott a színészképzés."

Nem. Azokét akik ott fognak oktatni.

Ugyanezt játszottátok el mindennel korábban is a kokárda viseléstől, a külhoni magyarok támogatásán át mindenben. Van egy olyan terület, cél ami mindenkinek fontos kellene legyen de ti felháborodtok és kivonultok onnan, látványosan visszaköpködve és sértegetve, megbélyegezve azt aki nem vonul ki onnan veletek ugyanúgy. Majd elkezditek az ott maradtakat fideszbérencezni és utána jöttök a szöveggel hogy az egészet kisajátította a fidesz. NEM! Csak ti kivonultatok onnan, mert ha nem csak a tiétek akkor már nem is vagytok hajlandóak részt venni benne.

Nekem jó így.

2021. ápr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
Az SZFE most lett belterjes, a fideszes oldalon kívül másnak ott nem jut szó.
2021. ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

SZFE... Csak hulladék ingyenélőket képeznek ott. Szerinted akik odajárnak dolgozni akarnak majd? Nem. Észre se vennéd a hiányukat, annyira fontos embereket képeznek.

Lehet lepontozni de a tényen nem változtat.

2021. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!