Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, most hogy legyőzté...

Fideszesek, most hogy legyőzték a lipsy komcsi marxista sorosista SZFE-t, örültök hogy Budapestre kínai kommunista egyetem épül az adónkból?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 06:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%

3-4-5-6 és 9:

[link]

"Shanghai universities including Fudan University, Tongji University and East China Normal University have set up undergraduate majors in Marxist theory or ideological and political theory, The Paper reported. "

Ha tudtok angolul, tessék. Majd ti is kiválthatjátok a vörös párttagkönyvet, és mehettek Marx meg Engels képeit tanulmányozni az őrsgyűlésen :D

Szánalmas, ahogy a fideszbirkák még a tényeket is letagadják, csak hogy ne sérüljön a fejükben felépített kép a nemzethy-keresztény, Európát védő Fideszről. Miközben a gazdijaik épp kiárusítják az országot a kommunistáknak.

2021. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
73%

*17

Nem a kérdező, hanem te hoztad példapárba a két egyetemet. A kérdező mindössze annyiban címkézte föl őket, hogy ha a Fidesz szerint az SZFE "lipsy komcsi marxista sorosista", akkor a kommunista Fudam egyetem mi?


Megnyugtatlak, a Fudam egyetem alapokiratában egyértelműen szerepel a Kínai Kommunista Párt iránti elköteleződés.😃

Ebből következően semmi olyasmit ott nem oktatnak, ami szembemenne a Kínai Kommunista Párt irányvonalával.

2021. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
#22 Olvasd már el a kérdést! Ott van abban az egy mondatában a két egyetem. csak és kizárólag ezért kerültek össze a válaszomban, mert a kérdés erről a két egyetemről szól.
2021. ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
73%

*23

Persze, a válaszodban azt írtad, új épületet kapott a SZFE, meg hogy a Fudam hatalmas fejlődést indíthat el.😂

Csakhogy nem ez a kérdés.

2021. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlenül csak a pénzről szól ez az egész, haenem hogy az emberek már 70 éve is azért menekültek innen, mert egy nyugatos országban akartak élni, nem ebben a vadbalkáni sötét rezsimben, és nézze meg az ember 70 év múlva 2021-ben dettó ugyan ez van...
2021. ápr. 20. 20:16
 27/27 anonim ***** válasza:
9%
sz@rok én az SZFE-re meg a kínaiakra is...foglalkozom a magam dogával....ajánlom mindenkinek...az legalább megtérül....
2021. ápr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!