Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jöhet a 2000 forintos csirkeme...

Jöhet a 2000 forintos csirkemellfilé - A katasztrófális magyar gazdaság mégborzalmasabb lesz, alapvető élelmiszerek mégdrágábbak lesznek a stagnáló fizetések mellett. Meddig lehet még életben maradni ebben a borzalmas országban?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 20. 08:55
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
51%

Én rühellem a hazaáruló baloldalt. De emberek, nem vettétek észre, hogy már több, mint 10 éve FIDESZ van?! Egyszerűen nem bírom megérteni, hogy lyukadtok ki mindig oda, hogy Gyurcsány a hibás... Ébresztő, egy évtizede narancs van!


Észre kellene már venni, hogy sem a hazaáruló baloldal, sem a mocskos Fidesz nem való a politikai hatalomba. Ide már rég egy kőkemény szélsőjobb párt kellene valódi nemzeti intézkedésekkel!

2021. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon helyes !

Emeljék csak !

Meg a benzint,műszaki cuccok árát,,autók árát is !

Nem járkálunk itten menő autókkal,mindenfelé,összevissza tankolgatjuk a verdát,meg étterembe járkálunk,meg a legújabb ájfonnal villogunk,meg szállást foglalva csavargunk,meg jó kajákat veszünk.

Neem !

Mindenki marad otthon,max lemehet a ház elé a padra,,kocsit felejtsd el,,nincs hús,csak egy héten egyszer,,majd eszel zsíros kenyeret,,meg rántott levest,,kész,,régen olyan szépen megvoltak a kis parasztok,a kis pénzből,,most meg mi ez a állandó villogási ,nagyzolási,,pénzköltési vágy..

Nem kell itt nyüzsögni,szépen szolidan bele kell nyugodni azt kész.

2021. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
5%

#27 Szerintem neked kellene megnézned a linket a kérdésben.

Ezzel kezdődik:

"Drágulni fog a hús, akár 20-25 százalékkal, írja az Atv.hu. A piaci árakat azért növelik, mert a takarmányárak is megnőttek körülbelül harminc százalékkal."

Vagyis nem a megtörtént áremelkedés szerepel benne - nem is az összes élelmiszernél - hanem azt írják, hogy drágulHAT MAJD a hús ára. Még azt is leírják, hogy azért mert LEHET hogy a takarmány ára nagyon megnő.

A cikkben pedig egy felmérésre - valós adatokra hivatkoznak, ami tényleg az éves áremelkedést mutatja meg a linken:

"Az élelmiszerek ára 2,7 százalékkal, ezen belül az étolajé 21,3, a liszté 8,2, a cukoré 7,6, a rizsé 6,8, a munkahelyi étkezésé 6,6, a tojásé 6,4 százalékkal emelkedett.

A friss gyümölcsök ára 12,3 százalékkal volt magasabb, mint egy éve, a zöldségek ára viszont csekély mértékben, 0,6 százalékkal csökkent. A sertéshús ára 7,8, a sajté 1,9 százalékkal csökkent."

Közel sincsen ez ahhoz a 25%-os emelkedéshez ami a #22-ben szerepel.

2021. ápr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
Ha marad a farhát ára, semmi nincs veszve!
2021. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
53%

33. látom az nem zavar, hogy a 24-es hozzászólásra reagáltam, ami a 21esben lévő gyümölcs drágulásra írta, hogy nem azonos időszakokat hasonlítottak össze, én meg írtam, hogy de: januárt januárral.

A 21-es hozzászólásban van a 25%os drágulásról szó.

2021. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
45%

"Semmi a gond, Repkednek a 3-400 ezres fizetések nettóban"


Akkor a mediánbér miért 220 körül van?

2021. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 hypno ***** válasza:
69%

#36


Az nyilván az oltásellenes baloldal aknamunkája miatt van. 🤔

2021. ápr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

#35 Most komolyan baj van a szemeddel? Lapozz vissza és olvasd el. Ott van a válaszom elején, hogy a #22-nek válaszoltam, ahogyan a #22-ben van ott a 25%-os emelkedés AMIRE válaszoltam. Most vagy a számokat nem tudod felismerni vagy a szövegértésed nulla, a lényeg hogy kötözködsz és a tények meg ellentmondanak neked. Egy árva szó nincs a #24-ben gyümölcsökről és az előbb konkrétan be is másoltam neked a kérdező linkje alapján elolvasható TÉNY adatokat is.

Mit nem tudsz ezen megérteni?

2021. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

38. Igen, a 22-esnek válaszoltál és én vagyok a 22-es és a 35ös is :) Szóval csak tudom, hogy mire válaszoltam a 22-es hozzászólásban. A gyengébbek (mint pl. te) kedvéért, még oda is van írva a 22es hozzászólásom elejére, hogy "21.", ami azt jelenti, hogy a 21-esre válaszoltam :)

Szóval ez nem jött össze most neked, de azért próbálkozz, hátha még mélyebbre ásod magadat :)

2021. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
#39 Attól, hogy TE egy másik kommentre válaszoltál, attól még te írtad le a 25%-t és én erre reagáltam azzal, hoyg nem ennyi. be is bizonyítottam. Mit rugózol még ezen? Cáfold meg vagy hagyd abba!
2021. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!