Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik az a vakcina, amit a...

Melyik az a vakcina, amit a legkevésbé adatnál be magadnak?

Figyelt kérdés
Ha fel kellene állítanod egy rangsort az oltástípusok között, melyik iránt a legkisebb a bizalmad?

2021. ápr. 21. 11:01
A kérdező szavazást indított:
Pfizer
Moderna
Sputnik V
AstraZeneca
Sinopharm
Bármelyik beadatnám, ugyanúgy bízom az összesben.
Oltásrettegő vagyok, semmi pénzért nem adatnám be egyiket sem!
67 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Bármelyiket legkevésbé adatnám be.
2021. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Egyiket se adatnám be, igazából csak a lehetséges utazási, és egyéb engedmények regisztráltam majdnem 2 hónapja (még oltási időpontom sincs...).

De amiket semmiképpen sem, az a szovjet, kínai, és astrazeneca.

2021. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Sinopharm, de csak a fázis három adatok hiánya miatt. Félek hogy nem elég hatékony.
2021. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
AstraZeneca
2021. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2, akkor fogsz a legkésőbb sorra kerülni, ha csak várod, hogy valaki hívjon. Ismerősöm rátelefonált a háziorvosára érdeklődni és elmondani, hogy mit fogad el, 2 napra rá kapta a hívást, hogy másnap mehet Pfizerért.
2021. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 nekem meg űrlap linkjét küldte a háziorvos emailben, ahol kitölthettem, hogy megkaptam-e már, és hogy milyet szeretnék, és mit fogadnék még el. Ez 1 hónapja volt...
2021. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Semelyiket.
2021. ápr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Én csak a magyarral oltatnék, olyan 90%. Ezek közül, ha kötelező lenne, akkor Pfizer. Megkéne mutatni a kórházakat, hogy igazán összefossam magam a félelemtől és akkor jöhet még akár a kínai is. Lehet mutánsokkal pédálozni, de az engem nem győz meg. Szóval hiányzik a sokk, a csontba hatoló félelem.
2021. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!