Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan, megtehetik azt...

Most komolyan, megtehetik azt hogy ilyen módon lehetetlenítik el az embereket ha nem oltatnak?

Figyelt kérdés
Én be vagyok oltva, de nem tartom fair dolognak hogy azokat gyakorlatilag a négy fal közé zárják akik saját belátásuk szerint nem akarják beadatni maguknak az oltást. Szerintetek ezen modosîtanak majd, vagy csak az oltottaké lesz a nyár, meg innentől az mi privilégiumunk lesz az “élet”
2021. ápr. 23. 19:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
64%
Ez a negatív diszkrimináció egyszerűen elfogadhatatlan! Mondom ezt úgy, hogy én rendelkezem fasiszta kártyával, mert átestem a betegségen. Oltatni soha nem fogok, nem vagyok hajlandó semmilyen maffia típusú zsarolásnak engedni. Eljutottunk oda, hogy egy megválasztott kormány maffia módszerekkel zsarol hatmillió embert. A zsarolás és kényszerítés pedig BTK kategóriák, amit jelen esetben a politikai elitünk hajt végre. Olyan ember, akinek minimális igazságérzete van, csak elutasíthatja, ezt az undorító és kirekesztő szabályozást. Sajnos kiderült, hogy a Fidesz kormány kicsit sem nemzeti, hanem ők is egy kollaboráns banda, akik hűen kiszolgálják azt a tervet amit a háttérhatalmi gazdáik végig akarnak vinni. Kilenc év alatt voltak jó döntéseik, de ez mindent eliminál. Nemzeti kormány ilyen, társadalmat megosztó intézkedést nem vezet be. Szomorú ez!
2021. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
37%
Egy nem bizonyított dologra van egy nem bizonyítottan biztonságos, nem bizonyítottan hatékony, nem bizonyítottan szükseges trutyi, amit ránk erőszakolnak.. Ha megkockáztatja az ember, hogy azzal az 1 rendelkezésre álló életével kísérletezget, reszkíroz azért, hogy mehessen cirkuszba, meg a felsorolt akármilyen helyekre, az ilyen ember az tájékozatlan, vagy tök bolond..
2021. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
59%
Aki nem sík hülye és főleg bevétele is származik a vendégekből, az magasról fogja telibe f0sni, hogy valaki be van-e oltva.
2021. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
38%

Az legyen életed legnagyobb problémája, hogy nem ülhetsz be még pár hónapig kocsmázni meg mozizni a saját hülyeséged miatt.


Mondjuk egészen ezidáig mindannyiunkra ez vonatkozott, akkor eddig mindenki el volt lehetetlenítve?

2021. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
49%

Milyen felháborító, hogy a négy fal közé zárják az embereket, hiába vesznek drága pénzen 40 millióért 500 lóerős autót akkor se tudnak száguldozni az utakon! És még a piroson se mehetnek át!


Nem viccből vannak ezek az intézkedések, EMBERÉLET.


Senki nem kötelez rá, hogy oltasd magad ha vírustagadó idióta vagy. De a virustagadó idióta se kötelezze a normális embereket, hogy vele egy légtérbe kelljen lenni velük.

2021. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
24%
Nem hiszem, hogy ezen fognak módosítani. Amúgy, ha elérjük a 4 milliót, akkor a felnőtt lakosság nagy része már oltott lesz. Marad majd néhány tízezer, akik nem adatják be, és őket majd lehet szívatni.
2021. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
40%

#3


Biztosan telibe fogja ha kap egy ellenőrzést és kap pár milliós büntit meg be kell zárnia megint épp hogy kinyithatott ;)

2021. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
87%
Én csak azt nem értem, hogy a nyitás miért a beoltottak és nem a kórházi ápoltak számától függ? 🤔 Egy éve azt hallgatjuk, hogy a görbét kell laposítani de már többször bebizonyosodott, hogy a fertőzöttek/kórházban ápoltak számának semmi köze a nyitáshoz.
2021. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
34%

#3, nincs véletlenül egy kocsmád Balotaszálláson? :DDDDD


[link]

2021. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
85%
Majd kíváncsi vagyok,hogy a külföldi focidrukkereknek az Eb-n honnan lesz védettségi igazolványuk.🤔
2021. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!