Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A beoltottak mikor vehetik le...

A beoltottak mikor vehetik le a maszkot legalább közterületen? Lesz erre is valami enyhítés vagy csak a mozikra meg a többire?

Figyelt kérdés
Nyáron jó lenne levenni, legalább ott...Bár mondjuk ahol én lakom, letojják, ahogy látom már a rendőrök is...

2021. ápr. 23. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Majd ha a homlokukra ragasztják a védettség igazolványt.
2021. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Na, erre én is kíváncsi vagyok, mert rohadtul utálom, bevallom, utcán nem is igazán hordom, cserében nem is járok tömegbe. Bár szerintem ez oltástól függetlenül is egy barom intézkedés volt. A zárt teret még megértem, de hogy kinn szinte mindenhol...ehh.
2021. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Semmikor, mert keleten burkában érzik jól csak magukat. Meg hamarosan itt is lesz majd tobzoska a piacon.
2021. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

A magyarok addig tartják be úgy-ahogy a szabályokat, amíg látják, hogy körülöttük mindenki más is azt teszi. Ha a beoltottaknak engednék a maszk nem hordását, az instant azt eredményezné, hogy az oltatlan hülyék is lekapják olyan alapon, hogy "dehát mááá mások se horgyááák, akko nekem se keel!".


Szóval remélem izraeli mintára majd akkor, amikor naponta 10 alatti halálozás és néhányszáz fertőződés lesz.

2021. ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Osszuk ketté a társadalmat még jobban, nem? Az oltatlanok csak egy meghatározott időben lehessenek kint, mehessenek boltba, meg munkába. Ne érintkezhessen oltott oltatlannal... Vagy ne házasodhassanak az oltatlanok és a nem oltottak. Óh, milyen faja dolgok lehetnek még, hmmmm? A buszon is legyen külön ülőhely az oltott meg az oltatlan között, egy helyen ne mehessenek be egy üzletbe. Legyenek külön iskolák az oltott gyerekek meg oltatlan gyerekek között.


Erre vágysz, Kérdező, nem? Ilyet akarsz, nem?

2021. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem olvasod a híreket 2 hét múlva itt az indiai mutáns,ami ellen egyáltalán nem biztos hogy véd az oltás.Szóval nehogy még kesztyű is kelljen hogy utcára mehess😂
2021. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem japán mutáns volt? :D

Hamarosan minden kezdődik elölről. Jó rettegést, élet gyűlölők...

2021. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Ja. Következő lépés mi lesz? Ki lesz írva a boltok ajtajára hogy kutyát behozni és oltatlanoknak belépni tilos?


Jahh várjunk, nem történt már valami hasonló?

2021. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

"Jahh várjunk, nem történt már valami hasonló?"


Az idősek sávjára gondolsz? Vagy arra, hogy oltatlan nem mehet be egy kocsmába se?

2021. ápr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Eddig is levehetted, ha sportoltál. Máskor meg úgysem zavaró.
2021. ápr. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!