Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másodrendű állampolgár társaim...

Másodrendű állampolgár társaim, miután Orbán bevezette a diszkriminációs igazolványt, fogtok még rá szavazni?

Figyelt kérdés

Egy pontig egészen szimpatikus volt a járványkezelése, de ezzel a zsarolási igazolvánnyal túllépett egy olyan határvonalat, ami miatt elvből nem tudnék rájuk szavazni.


Elveszik az önrendelkezés lehetőségét, és zsarolással ellehetetlenítik, hogy a saját tested/egészséged fölött döntést hozhass.


Ha lenne egyetlen ellenzéki párt, aki nem a COVID hisztit tartaná fenn, biztosan rá adnám a szavazatom, ha még kimehetek majd az utcára 2022-ben.


2021. ápr. 26. 13:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Én már el sem megyek 22-ben szavazni....
2021. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom, mitől lettél" másodrendű" állampolgár, de én biztosan a Fideszre fogok szavazni...
2021. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%
2026-ban is rajuk fogok szavazni :) ... te meg ugy is covidos leszel addig es ha felepulsz, lesz vedettsegi igazolvanyod is egy darabig, ugyanakkor ha atesel a betegsegen, utana majd mar lesz oltasi kedved is :)
2021. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Várjunk még azzal a szavazással.Lehet,hogy azt sem engedik majd,ki tudja.De kizárt,hogy rájuk szavazzak.
2021. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Eddig se es ezutan se.
2021. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
az ügye megvan, hogy az EU is pont ezt akarja bevezetni?
2021. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
19%
Nem fogsz te sehogy se szavazni, igazolvány nélkül ne is álmodj róla.
2021. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%

Eddig sem gondoltam hogy rá szavazok, ezután sem.

Még nem vagyok beoltva, nem is terveztem, legszívesebben nem oltatnám be magam, de nem azt mondom, hogy soha, mert ha muszáj lesz, kénytelen leszek. Ezzel ők nyernek, de hiába akarnék ellenállni, ha ellehetetlenítik az életem. Én azt nem értem, ha már ilyeneket bevezetnek, akkor miért nem az van, hogy oltás VAGY teszt. Ha letesztelem magam és negatív vagyok, miért ne mehetnék bárhova is?

2021. ápr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Nyolcassal gondolkodom egyformán.
2021. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
8%

Egyébként pedig nem lehetetlenítik el az életedet, életünket, mert egy csomó dolgot lehet kártya nélkül is csinálni. Ha számba veszed sorban, akkor a kártyaköteles dolgok a mindennapihoz képest csak hab a tortán...


...a sok ficsúr fiatal ezért oltakozik gőzerővel, mert azt hiszik, buli az élet.

2021. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!