Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter tulajdonképp...

Jakab Péter tulajdonképp bohóckodik a parlamentben?

Figyelt kérdés
azt hiszi vicces?

2021. ápr. 27. 13:07
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
35 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem o alapbol ilyen borsodi bunko! :)
2021. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Inkább a figyelemfelkeltés a célja,mivel csak biodíszletként funkcionál az ellenzék.

30 éve csak a bohóckodás megy az parlamentben ő legalább jól játssza a szerepét.🤡

2021. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
A magyar parlamentben egyetlen bohóc van, s neki 132 csicskája.
2021. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hypno ***** válasza:
79%

Ahogyan a fidesz szavazóknak faék egyszerűségű üzenetekre van szükségük hogy megértsék a tufa agyukkal, a komplett közvéleménynek pedig Jakab által elővezetett erős fogalmazásokra, hogy átüsse az ingerküszöböt.


Vagy emlékszel egyetlen ellenzéki hozzászólásra, amit visszafogottan, választékosan adtak elő?

Ugye nem.

De arra emlékszel, hogy Jakab mint mond, vagy Hadházy milyen táblát lógat Orbán elé. Szóval lehet hogy érzékeny lelkű kormánypártiakat sérti a dolog, meg a bánatos bajszú házmesternek felmegy a cukra dühében, de erre van szükség.

2021. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Hát így is nevezhetjük...bár én inkább bunkónak nevezném. Az országgyűléshez totálisan méltatlan viselkedés.

Emlékeztek, mikor kedves ellenzéki képviselők elfoglalták a pulpitust, szó szerint akadályozták a parlament munkáját... vagy éppen Jakab beült Orbán Viktor székébe, vagy Tordai Ádert nem hagyta békén, direkt odaállt, alig lehetett elküldeni onnan,vagy éppen élőben a Facsebúkján közvetített, Orbán Viktort" mutogatta" közelről. És hát Hadházy a " lónak af@szat" táblája....

Nos korábban a Fidesztől ilyet SOHA nem láthattunk.

Az ilyen" képviselőknek" negvonnám a mandátumát, azt csókolom. Mindennek van határa!

2021. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hypno ***** válasza:
100%

#5


Pont erről beszéltem, amit most megerősítettél.

Arra emlékszel, hogy milyen "parlamenthez illő" ellenzéki hozzászólások voltak, amikor nem volt botrány? Egy hangra, egy arcra sem.


Mondj pl. egy Mellár hozzászólást. Ő nem szokott trágárkodni.

2021. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most azon vagytok felháborodva, hogy ficsurnak nevezte Tomikát? Bevallom én is csalodtam Jakabban. Amikor Bajusz ezt nehezményezte miért nem kérdezte meg azonnal, hogy a Zsurpubi mennyivel jobb? Az ellen nem volt semmi ellenvetése a Házmesternek.
2021. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Annyira buta az ellenzék (Jakabbal az élen), hogy azt sem veszik észre, az egész ország a sutyerákságaikon röhög. De ugye tudjuk, a kutya ugat, a karaván halad. Vagyis a kormány teszi a dolgát (többnyire jól), függetlenül attól, hogy mit ugat Fletó és csőcseléke...
2021. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

#5 az megvan, amikor nem tetszett nektek valami és elkezdtétek lebontani Budapestet? Vagy az a kultúrát viselkedés felétek?

#8 jah, végülis jól teszi a dolgát... Ha így halad megoldódik a nyugdíj válság, mert kihalnak a nyugdíjasok. Szép munka.

2021. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!