Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki kicsit is ért a statisztik...

Aki kicsit is ért a statisztikához, mit szól ahhoz az ábrához, ami az oltások utáni halálozást reprezentálja?

Figyelt kérdés

Tanultam statisztikat egyetemen, igy rogton elrohogtom magam, amikor meglattam, hogy mennyire felrevezeto informaciokat osztanak meg. Ezek alapjan a Pfizer a legveszelyesebb, a Szputnyik a legkevesbe? Ezt megis mire alapozzak?


Mi a velemenyetek?



2021. ápr. 27. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ábráról van szó? Azon az ábrán fel van tüntetve a forrás vagy az adatgyűjtés módszere? Egy fecnire én is fel tudok firkálni véletlenszerű számokat
2021. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Pfizert adják a halmozottan krónikus beteg 80 pluszosoknak is, míg sputnyikot egyáltalán nem adnak betegeknek, és kínait se nagyon.

Röviden, ha bizonyos vakcinákat olyanoknak adunk, akik oltás nélkül sem valószínű, hogy kórházba kerülnének, akkor persze hogy szép lesz a statisztika.

2021. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, én is láttam, sőt Karikó Katalin kiegészítését is.

Churchill után szabadon, én csak a saját kezűleg hamisított statisztikának hiszek.

A halálozások száma is hamis statisztika, mármint ha az egységesség talaján akarjuk megfeleltetni a különböző országokét, meg összehasonlítani.

Engem a statisztika helyett a valóság jobban érdekel.

Konkrét közeli ismerősöm elmondása szerint egy megyeszékhely Covid osztály dolgozói közül ( akik nem 10- en vannak) SENKI sem betegedett meg. Őket korábban Pfizerral oltották. Ez nem véletlen.

De említethetném Izraelt is.

2021. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
22%
Arra a célra, amiért csinálták, tökéletesen megfelel. "Bizonyítja", hogy az ellenzék teljesen alaptalanul nem támogatja a kínai vakcina használatát.
2021. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vakcina haboru van ... hatalmas politikai es gazdasagi erdekek csapnak ossze ... egyik fikazza a masikat es forditva. Nem kell ezzel foglalkozni! Ezek a statisztikak annak fuggvenyeben valtoznak, hogy hol jelennek meg.


Egyik helyel ilyen grafikon van, a masikon masfajta statisztika. Ez csak sima iranyitott hangulat keltes.

2021. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Ezt mégis mire alapozzak?"


Várt politikai célra.

2021. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!