Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék bánja-e már, hogy...

Az ellenzék bánja-e már, hogy hatalmas öngólt lőtt, amiért nem tartott a kormánnyal a Covid elleni védekezésben és az oltás támogatásában, és hülyeségből az ellenkező vonatra szállt fel?

Figyelt kérdés
Gyurcsányék jóvá tudják-e tenni kapitális baklövésüket a hátra lévő szűk egy esztendőben, vagy ezt végleg és jóvátehetetlenül elk...ák a lakosság szemében?

2021. ápr. 28. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Az ellenzék nem lőtt öngólt, mert soha nem volt oltás ellene4s. Csak az ellenőrizetlen vakcin ellen kampányolt.
2021. ápr. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyes, ülj le. Az EMA által nem engedelyezett vakcinák beadását ellenezték, ennyi. A többi kormánypropaganda, amit eszel két pofára.
2021. ápr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Értem kérdező.Szóval szeretnél Gyurcsányra szavazni jövőre.Oké.Örülök neki,hogy nem vagy fideszes.
2021. ápr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Amikor már a kérdés is hazugság .. :D
2021. ápr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

"Az ellenzék bánja-e már, hogy hatalmas öngólt lőtt, amiért nem tartott a kormánnyal a Covid elleni védekezésben és az oltás támogatásában, és hülyeségből az ellenkező vonatra szállt fel?

Figyelt kérdés

Gyurcsányék jóvá tudják-e tenni kapitális baklövésüket a hátra lévő szűk egy esztendőben, vagy ezt végleg és jóvátehetetlenül elk...ák a lakosság szemében?"


Most már azt a szöveget nyomják hogy mindig is jobban akarták az oltást mint a kormány. Különben meg mindegy mit mondanak,csinálnak a cél az hogy a kormányt le kell váltani és ezt el is fogják érni.

2021. ápr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Fletóék olyan messzire kerültek már azon az ellenvonaton, hogy azt legfeljebb csak rakétával lehetne ledolgozni. Viszont még nem jöttek rá, hogy talán le kellene szálljanak, de ugye ahhoz egy ki ész is kellene...
2021. ápr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ez is vissza fog ütni, de szerintem alapból sem lesznek képesek kormányváltásra.
2021. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

Elérhetetlenné tették a vakcinaellenes petíciójuk. Le fognak tagadni mindent, ahogy szoktak és azt mondják egy fidesz propaganda volt miközben emiatt hullanak az emberek mint a legyek


Nem tudom tudatosul-e bennük, hogy a rájuk szavazók hitték el az oltásellenes propagandát és ők nem kértek oltást. Nem esett le nekik sztem...

2021. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!