Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor szűnhet meg az a helyzet...

Fsms kérdése:

Mikor szűnhet meg az a helyzet, hogy korrupt, pénzéhes Fideszes politikusok miatt hátrányos megkülönböztetés éri a jóhiszemű magyar állampolgárokat?

Figyelt kérdés

Beoltattam magan a kinaival, mivel a háziorvosnál ez még hónapokba telt volna. A mai hír:

[link]


Hol van a vezír, hogy mi megmonjuk Brüsszelnek?



2021. ápr. 29. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
EP sokminendt nem tamogat ... es jeee!? ... megis forog a Fold!
2021. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mer' a Gyúrcsány alatt jobbvót?
2021. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Lehet hogy az életedet mentette meg a kínai vakcina,de azért csak szidjad őket.
2021. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
El is olvastad, amit linkeltél, vagy csak hagytad magad felhergelni? "Azt, hogy a kínai vagy az orosz vakcinával végzett oltásról szóló igazolást elfogadják-e a beutazásnál, minden tagállam maga döntheti el."
2021. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3# az életemet nem mentette meg már voltam tavaly COVID-s, csak a 6 hónap lejárt, ezért kellett az oltás.
2021. ápr. 29. 13:34
 6/7 A kérdező kommentje:

5# igen, mivel a képviselők saját országuk állaspontját képviselik, és ha ránézel az arányokra, ez predesztinálja a jövőt.


Válozás csak a hivatalos akkreditáció után lesz. Az még sok hónap.

2021. ápr. 29. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Én lennék az utolsó, aki megvédi a kormányt, de nem az ő döntésük miatt vagy hátrányosan megkülönböztetve. Egyszerűen csak pontosan ugyanúgy állsz, mintha nem lennél oltva, ami pontosan igaz is lenne, ha nem fogadod el a kínai vakcinát, ugyanis másmilyet nem kaptál volna. Akkor nem utazhatnál és nem lennél védett, most védett vagy, és nem utazhatsz.


Ezen kívül bocs, de ez várható volt, ez régi téma. Én oroszt kaptam, szurkolok, hogy elfogadják, mert szeretnék utazni majd. Ha nem, akkor nem megyek, vagy marad a teszt.


A lényeg, hogy én ezt mérlegeltem, mielőtt beadattam, nem vert át senki sem.

2021. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!