Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikorra várható az indiai...

Mikorra várható az indiai szupermutáns, a rezisztens covid-B.1.617 érkezése? Naponta azonosítják újabb Európai országokban

Figyelt kérdés

Én már nagyon várom, megmondom őszintén, nekem még ez a teraszos nyüzsgés is sok. Szépen zárjon be újra minden, kezdjünk új vakcinát fejleszteni és maradjon mindenki otthon a családjával. A kis iskolákat, óvodákat is be kellene újra zárni és nem lehetne felügyelet sem! (Tanulva az előző esetből)

Állítólag a rózsaszín szem az indiai mutáns egyik jellegzetes tünete, azt kell figyelni az utcákon. Ha valakin ezt látod, hívni kell a rendőrséget vagy a járványügyet.



2021. ápr. 29. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
🙏🥴👎
2021. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Én nem várom, az áldozatok mellett gazdaságilag is tönkre mennek az országok.
2021. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A gazdaságunk sosem volt még ilyen jó. Orbán szerint a mi gazdaságunk bővül a legjobban.

Akkor meg mi a baj?

2021. ápr. 29. 12:48
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van, a Covid előtt valóban jól ment a gazdaság, remény van hogy utána is rendbe lesz, de ehhez az kell hogy a covidnak vége legyen.
2021. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Tudom hogy csak troll vagy, de tökéletesen megfogtad néhány ember gondolkodásának lényegét. Kár hogy az ilyen agybetegek vannak kevesebben, ezért a negyedik indiai mindmeghalunk hullámot már valószínűleg nem lehet majd letolni az emberek torkán. Úgy volt hogy ha beoltatjuk magunkat, cserébe visszakapjuk a szabadságunkat. Normális ember torkán nem lehet letolni hogy ő teljesítette a saját részét a megállapodásban, a viszonzás pedig ennek ellenére nem jön a másik fél részéről.
2021. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég gyenge trollkodási kísérlet lett, nem hiába ahhoz is kell intelligencia
2021. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A menetrendet nézve, szombaton délelőtt érkezik a Keleti pályaudvarra.
2021. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hűha. Mindig rózsaszín a szemem mikor megyek haza éjszakai műszakból. Ezek szerint mostanában gyakran visz majd el a fekete Volga.
2021. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Én tojok rá.
2021. ápr. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 árokpart ***** válasza:
100%
Édes Istenem és még sokan legalizálnák a drogokat.
2021. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!