Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem félek a vírustól és...

Ha nem félek a vírustól és csak az igazolvány miatt oltottam akkor az oltásellenes és az oltásimádó oldal is kikozösít magából?

Figyelt kérdés

Gödényista voltam, de megtört az ellenállásom. Elárultam az elveimet és regisztráltam az oltásra.

Viszont nem akarok az oltásfetisiszta oldalhoz sem tartozni, nem vagyok covidista



2021. ápr. 30. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Én voltam covidos, nem akkora dolog, ugyhogy nem felek tole. Oltatni en is csak az igazolvany miatt fogok. De engem nem erdekel egyik szekta se
2021. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
És most azt várod hogy simogassuk meg virtuálisan a kicsi buksidat?
2021. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Nyugi, csak facebookon léteznek ezek az oldalak.
2021. ápr. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, mit csinálsz, a jó magyar átlagpolgár mindig találni fog valami ürügyet, amiért intenzíven rühellhet téged.
2021. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"oltásellenes és az oltásimádó oldal" Furcsa lehet a lelkivilágod ha összesen ennyinek látod a Covid megitélést. Bár a GYK politikai szinvonalat azért hozod:-(
2021. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A társadalom jelenleg 2 részre szakadt, akik egymással hadakoznak
2021. ápr. 30. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:

max neten.

a valóságban senkit sem érdekel ez az egész, amíg a rendőr nem ba sztatja, hogy miért állnak 10en sörözve az utcán?

vagy miért nincsen rajta maszk?

ezen kívül a kutyát sem érdekli ez.

főleg, hogy most már a boltba sem kell tolakodni meg rohanni, mert 7kor bezár.

2021. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért ezt kiírod a homlokodra? Én a kollégáim 90 %-áról nem tudom, hogy mi erről a véleménye, mert nem erről beszélgetünk.
2021. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Neten kívül senki nem választ így tábort és nem mutogat ujjal látványosan, csoportosan a másikra.


Max ilyen eldugott 100 fős faluban ahol mindenki ismer mindenkit.

2021. máj. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!