Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak en tartom zsarolasnak,...

Csak en tartom zsarolasnak, amit a kormany a vakcinazassal muvel?

Figyelt kérdés
Itt most nem a szabadsagjogok megvonasara gondolok, abból lehetne egy kulon posztot is gyartani. Hanem, hogy tudvan, hogy a magyar lakossag inkabb Pfizerrel/Modernaval/Jahnssennel oltatna, inkabb megvesz jo parszazezer orosz es kinai vakcinát, ami a kutyanak sem kell, mig a nyugati vakcinakat szepen kiosztja a haverok kozott. Es hiaba oltakozna az ember, ha nincs a szamara szimpatikus vakcina.

2021. máj. 3. 02:12
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
31%
Te összekevered a zsarolást, és azt, hogy vállald a tetteid következményeit. Ami most van, az (még) nem zsarolás.
2021. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
46%

Azoknak akik lepontozták 28-at


COVID-19-vakcinák hatásossága


Szputnyik V - 97,6%

Pfizer/BioNTech - 95%

Moderna - 94,5%

AstraZeneca/Oxford, Covishield - 82%

Sinopharm - 79,4%

Johnson & Johnson - 67%

Convidecia (CanSino) - 65,3%


[link]

2021. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
58%
Nem zsarolás? Legyártanak egy csomó igazolványt ami arra szolgál,hogy embereket különböztessenek meg vele.Ez már magában óriási probléma.Majd azt mondják,hogy engem csak akkor engednek be bizonyos helyekre ha beoltatom magam. Ezek alapján az sem zsarolás ha valakit elrabolnak és csak akkor engedik szabadon ha váltságdíjat fizetsz érte.
2021. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
29%
33: és a többi igazolványoddal mi van? Jogsi? Lakcímkártya? TAJ kártya? Igen, bizonyos szolgáltatások igénybevételéhez bizonyos feltételeknek meg kell felelni társadalmi érdekből.
2021. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
58%
34. Megint jön az,hogy elkezdjük védeni a védhetetlent.Ez diszkrimináció akkor is. A többi igazolvány nem értem,hogy jön ide.Párhuzamot vonni a diszkriminációs igazolvány meg a többi között nonszensz.
2021. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 Koplárovics Béci ***** válasza:
25%
#35: jogos. Szerintem is mindennek zárva kellene még lennie mindeki előtt, hogy ne lehessen diszkriminálni. Sőt egész nyáron. Sokkal olcsóbban felvásárolhatna utána mindent az, akinek van pénze. Ugye, hogy ezt kellene elősegíteni, mert ez az ország érdeke?
2021. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
70%
36. Amíg olyan igazolványokat gyártanak amiknek a célja az emberek közötti különbségtétel,addig ez diszkrimináció.Ezt nem lehet kimagyarázni semmivel.
2021. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 Koplárovics Béci ***** válasza:
10%

#37: Hát én ott állítottam azt, hogy nem az?!?!? Én csak vizsgáltam annak a lehetőségét, hogy ne érezze magát senki diszkriminálva.

Az, hogy utána csak párttagságival mehetünk mindenhová, már ne úgysem fog zavarni senkit.

2021. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
73%
34-es, az ilyenekre, mint te, épül ez az egész rendszer. A tajkártyához, meg a személyihez magadba kell nyomatni valamilyen injekciót? Egészséges embereknek? Amiről még most is vitatkoznak a világban? Az ilyen demagóg fazonok miatt, a biztos szavazók, a támogatók miatt mernek bármit megtenni. Bemondták a tévében, akkor az úgy van! Még a neve is hazugság, védettségi igazolás.
2021. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
80%

31


Ez tipikus vakság.


Tudod, mi a helyzet? Az, hogy körmönfont módon rányomnak valamire és ha beadod a derekad, akkor pedig: "hihi... te akartad az oltást, vállald a tetteid következményeit"!


Mocskos szócsavarás! És ti ennek bedőltök!!!

2021. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!