Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak en tartom zsarolasnak,...

Csak en tartom zsarolasnak, amit a kormany a vakcinazassal muvel?

Figyelt kérdés
Itt most nem a szabadsagjogok megvonasara gondolok, abból lehetne egy kulon posztot is gyartani. Hanem, hogy tudvan, hogy a magyar lakossag inkabb Pfizerrel/Modernaval/Jahnssennel oltatna, inkabb megvesz jo parszazezer orosz es kinai vakcinát, ami a kutyanak sem kell, mig a nyugati vakcinakat szepen kiosztja a haverok kozott. Es hiaba oltakozna az ember, ha nincs a szamara szimpatikus vakcina.

2021. máj. 3. 02:12
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
Béci, menj vissza a kamionra...
2021. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

"Béci, menj vissza a kamionra..."


Már megint benéztél valamit. Gyakran csinálod?


"Bemondták a tévében, akkor az úgy van!"


Pedig mindenki tudja, hogy ha valamit bemondanak a tévében, az 100%-ban hazugság. Észrevetted vajon, hogy ugyanolyan egybitesek vagytok mindketten?

2021. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
24%
Bakker. Fog jönni Pfizer is, ki kell várni. Addig is a kormány biztosít más vakcinát, ha mégis be akarod venni, mert védekeznél. Ha meg nem, vársz a Pfizerre. Nem ők a hibásak, hogy nem jön több Pfizer, ezt az EU osztja szét, ők fizetik. Nem értem mi a gond.
2021. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
11%
Ti folyton a jogokkal jöttök, de mi van a kötelességeitekkel?
2021. máj. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
13%

Sejtettem, máris 0%. :-) Provokáció volt, hogy lássuk, mi az alap hozzáállás.

Követelőzés, kritizálás, okoskodás, mások kiosztása, önös érdekek másokat leszarva, jogokért való asztalcsapkodás megy. Szabályok alapvető betartása, társadalomért való közösségvállalás, empátia, hazaszeretet, lokigkus gondolkodás nem megy.

Jöjjenek megint a negatív pipák! Ne csalódjak bennetek, nagyon várom! 😂

2021. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
63%

Na itt a sok NER-es.


Én csinálom a kötelességem, közben viszont zavar, hogy a felsőbbség röhög rajtam a fejem fölött!


És szarik rám!

2021. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
76%
Akkor menj el politikusnak! Csináld jobban!
2021. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
27%

Nem értem miért sírsz a nyugati vakcináért, amikor ott az Astra?

Ja, hogy finnyás vagy, neked CSAK a Pfizer jó? Hát akkor várd csak ki a sorod, csak nehogy előbb a korona vigyen el.

2021. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
39%

Lekopogom.


Inkább a korona, mintsem esetleg az "önkéntes" oltás 2-3 nap múlva hirtelen...

2021. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 Koplárovics Béci ***** válasza:
31%

"Inkább a korona, mintsem esetleg az "önkéntes" oltás 2-3 nap múlva hirtelen..."


Ezekszerint te több olyat ismersz, akit az oltás vitt el, mint a korona? Mivel sehol sem lehet olyat találni, hogy aki bizonyítottan az oltástól halt meg, azzok közül kinek milyen alapbetegségei voltak, te a saját tapasztalatod alapján biztosan tudsz segíteni. Nyilván ettől még nem lesz reprezentatív a felmérés, de valami alapot biztosan ad!

2021. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!