Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha mindenki aki akarta felvett...

Ha mindenki aki akarta felvette az oltást,akkor eltörlésre kerül a védettségi igazolványra épülő fasiszta rendszer?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 08:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
53%
Nem kötelező, csak anélkül maximum lehet dolgozni szarásig, ahol aztán ugyan úgy találkozik oltott-oltatlan, például egy gyárban több 100an/műszak és nem csak egy esti buli idejére, hanem heti 5-6 napban 8-12 órákat, plusz együtt utaznak a dugig tömött tömegközlekedésen, viszont szórakozni nem lehet, vagy ülhetünk kint ha esik, mint valami kitaszított páriák.
2021. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
43%
Nem, csak akkor ha már az is felvette aki nem akarta. 110%ná le talán vége lesz
2021. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
66%

"ahol aztán ugyan úgy találkozik oltott-oltatlan, például egy gyárban több 100an/műszak és nem csak egy esti buli idejére"

Csak nem ugyanazokkal találkozol, és így igen, betölti azt a szerepét, hogy minél kevesebb időt és minél kevesebb emberrel találkozz.


Továbbá szintén más, amikor munkahelyen teljesen józan vagy és az, amikor a buliban full részegen egymás szájában vagytok.


"viszont szórakozni nem lehet"

Lehet, másokat veszélyeztetni nem lehet.

Ki tiltotta meg, hogy egyedül a szabadban, jó időben könyvet olvass? SEnki.

Az lett megtiltva, hoyg potenciálisan árts másnak.


Annak örülnél, ha emberek pestissel szabadon mászkálnának? Mert én nem.

2021. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
68%

,,Lehet, másokat veszélyeztetni nem lehet"

Kiket az oltottakat te hígagyú? :)

,,Annak örülnél, ha emberek pestissel szabadon mászkálnának? Mert én nem."

Annak mondjuk örülnék ha egy náthát nem hasonlítanátok pestishez meg zombivírushoz mert nem kicsit irreális.

,,Az lett megtiltva, hoyg potenciálisan árts másnak."

Aha nincs ilyen hogy potenciális ártás. Akkor ennyi erővel zárjuk be az embereket hermetikusan lezárt szobákba mert potenciálisan árthatnak egymásnak. Nem veszed észre át önellentmondást? Azért oltassa be magát valaki mert te oltottként félsz tőle? Akkor inkább a gyávaság ellen kellene oltatnod mert ez akkora eszetlen marhaság hogy arra szavak sincsenek.

2021. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
47%

"Kiket az oltottakat te hígagyú?"

Hát, ezek alapján inkább te vagy a hígagyú.

Az oltás nem ad 100%-os védelmet, továbbá védettségi igazolványa annak is van, akik nincs oltva, csak a vírust elkapta.

Így igen, tudsz embereket veszélyeztetni.


"Annak mondjuk örülnék ha egy náthát nem hasonlítanátok pestishez meg zombivírushoz mert nem kicsit irreális."

Csak nem egy nátha, te "hígagyú". :DDD

Én szeretem a CDC adatait használni, mivel az a legpontosabb ilyen szempontból.

A szezonális influenza évente 30-35 ezer amerikai halálát okozza.

A covid eddig 500 ezer amerikai halálát okozta kb. egy év alatt.

Tehát lezárásokkal együtt is olyan 15-ször veszélyesebb a covid, mint a szezonális influenza.


"Akkor ennyi erővel zárjuk be az embereket hermetikusan lezárt szobákba mert potenciálisan árthatnak egymásnak."

Ahhoz, hogy működjön az ország is mindenképp kell az embereknek érintkeznie pl. munka miatt.

De nem kell munkához nem kötődő bulikba eljárkálniuk. Így nyilván az felesleges résztől lesznek eltiltva.


"Nem veszed észre át önellentmondást? Azért oltassa be magát valaki mert te oltottként félsz tőle?"

Nincs önellentmondás, legalábbis ez nem az. Akkor lenne önellentmondás, ha pl. én nem oltatnám be magam, mert szerintem veszélyes, de mástól elvárnám, hogy engem védjen vele. Ez önellentmondás lenne.

Én nem várom el senkitől, csak akkor húzzom szépen haza munka után és ne mászkáljon sehova.


Amúgy én kötelezővé tenném azzal a két feltétellel, hogy a) azt kapja, amit kér, bármelyik is legyen az; b) csak akkor kap, ha egészségügyi állapota lehetővé teszi.

2021. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

#25

,,Az oltás nem ad 100%-os védelmet, továbbá védettségi igazolványa annak is van, akik nincs oltva, csak a vírust elkapta."

Magyarán semmi értelme az egész kampánynak kösz hogy elismered hígagyú barátom:)

,,Így igen, tudsz embereket veszélyeztetni"

Elég nyomorék gondolkodás. Nem snowflake barátom ha te nem akarsz "" "" "veszélyben" "" " lenni akkor maradsz otthon a seggeden!

,,A covid eddig 500 ezer amerikai halálát okozta kb. egy év alatt."

Persze mert mindenkit odaszámolnak pozitív teszttel 🤣🤣🤣🤣 Úristen hogy lehetsz ilyen világtalan? Szerinted reális összehasonlítani ezt a két adatok mikor nem is ugyanazzal metódussal számolnak?

,,Tehát lezárásokkal együtt is olyan 15-ször veszélyesebb a covid, mint a szezonális influenza."

Főleg úgy hogy számos példa bizonyítja hogy a lezárások kontraproduktívak.

,,De nem kell munkához nem kötődő bulikba eljárkálniuk. Így nyilván az felesleges résztől lesznek eltiltva."

Magyarán nem ér semmit mert máshol sokkal több emberrel találkoznak. Amúgy is marhaság amit írsz mert akkor megint minek vagy beoltva ha így is rettegsz? Nem veszed észre az önellentmondást???? Mivel az oltottak csak tünetmentes(már aki) hordozók, így egymást is ugyanúgy megfertőzhetik, szóval megintcsak mi értelme ja hogy semmi?

,,Nincs önellentmondás, legalábbis ez nem az. Akkor lenne önellentmondás, ha pl. én nem oltatnám be magam, mert szerintem veszélyes, de mástól elvárnám, hogy engem védjen vele. Ez önellentmondás lenne.


Én nem várom el senkitől, csak akkor húzzom szépen haza munka után és ne mászkáljon sehova."


De önellentmondás, mivel azzal hogy te elvárod mástól, elismered hogy a saját oltásod önmagában nem ér semmit 0x0 az meg továbbra is 0. Meg az is önellentmondás hogy te mástól várod el hogy téged védjen. Te oltottként menni akarsz mindenhova mert védett vagy, az oltatlan viszont ne menjen oda mert annyira azért mégsem vagy védettXD

Felfogod mekkora marhaságot karattyolsz??

2021. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
66%

"Magyarán semmi értelme az egész kampánynak kösz hogy elismered hígagyú barátom"

Hát, nagyobb hülyeséget nem is mondhattál volna, idióta. :DD

Egyik vakcina sem 100%-os, még a kötelező védőoltások se.


"Elég nyomorék gondolkodás. Nem snowflake barátom ha te nem akarsz "" "" "veszélyben" "" " lenni akkor maradsz otthon a seggeden!"

Nem, ez a retardált gondolkodás.

Ha tényleg egyetértenél azzal, amit mondasz, akkor a börtönök ellen kampányol és azt mondanád, hogy minden tömeggyilkos járkáljon szabadon, aki meg nem akar meghalni, az maradjon otthon.

Nem, a társadalom működőse sokkal fontosabb, mint hogy a hozzád hasonló idióták embereket veszélyeztessenek.


"Persze mert mindenkit odaszámolnak pozitív teszttel "

Nem, direkt ezért hoztam a CDC adatait, értelmi fogyatékos.

Ugyanazt a szabályt követik, mint a szezonális influenza alatt.


"Főleg úgy hogy számos példa bizonyítja hogy a lezárások kontraproduktívak."

Igen, ha nem tartják be a hozzá hasonló idióták.


"Magyarán nem ér semmit mert máshol sokkal több emberrel találkoznak."

Hogy lehetsz ennyire fogyatékos? :DDD

Nem úgy működik, hogy ha találkoztál egy nap 10 emberrel, akkor rendben van, hogy találkozol még 10-zel.

Minél minimálisabbra kell csökkenteni a találkozások számát, ezért a fölösleges dolgokat nem teheted.


"Amúgy is marhaság amit írsz mert akkor megint minek vagy beoltva ha így is rettegsz? Nem veszed észre az önellentmondást?"

Ez még mindig nem önellentmondás, de láthatóan nem sikerült felfognod, szóval nem próbálkozom tovább.

Egy egysejtű okosabb nálad.


"De önellentmondás, mivel azzal hogy te elvárod mástól, elismered hogy a saját oltásod önmagában nem ér semmit 0x0 az meg továbbra is 0."

Csak nem várom el, pont ez a lényeg.

Másrészt, mégha el is várnám, az akkor sem mond semmit az én oltásomról önmagában.


"Te oltottként menni akarsz mindenhova mert védett vagy, az oltatlan viszont ne menjen oda mert annyira azért mégsem vagy védett"

Igazából nem, én nem szeretnék sehova menni, csak kell.

Sőt, nem is azért oltatnám az embereket, mert menni akarok, hanem azért, hogy a gazdaság és egészségügy működni tudjon és a hozzád hasonló idióták ne tegyék tönkre.


"Felfogod mekkora marhaságot karattyolsz??"

Ja, veled ellentétben én érvelek. Te meg sírsz, mint egy 5 éves. :)

2021. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
44%

,,Hát, nagyobb hülyeséget nem is mondhattál volna, idióta. :DD


Egyik vakcina sem 100%-os, még a kötelező védőoltások se."

Ne legyél már ennyire sötét! Ha rád én azzal jelentek veszélyt hogy nem vagyok beoltva akkor a tied nem ér semmit. Ezt hiába csűröd-csavarod, ebből a logikai bakiból nem vakarod ki magad. Influenza oltás esetén se védett az aki be van oltva? Egyébként meg mivel az oltott is csak tünetmentes fertőző, így mitől is másabb mint egy egészséges ember? Szerinted majd tüsszögve megy az ember étterembe?

,,Hogy lehetsz ennyire fogyatékos? :DDD


Nem úgy működik, hogy ha találkoztál egy nap 10 emberrel, akkor rendben van, hogy találkozol még 10-zel.


Minél minimálisabbra kell csökkenteni a találkozások számát, ezért a fölösleges dolgokat nem teheted."

Már nem azért de ez amit itt előadsz tipikus kockaagyú autizmus. Nem, nem csökken a kontaktok száma hiába mondogatjátok ezt másfél éve. Ha az oltatlanok nem mehetnek szórakozóhelyre, majd mennek máshova szórakozni, ennyi. Ez minden más dologra is igaz. Csak az ilyen társadalommérnökösködő hülyék hiszik hogy az emberek robotok. Egyébként is hülyeség amit mondasz mert nem 10vs10 emberről beszélünk, hanem 10vs500ról, és azt a 10et sem fogja elkerülni mert találkozik mással máshol. Ráadásul egy olyan vírus ellen ami napokig életben van minden felületen, nem fog semmit érni ez a hülyeség. Ja és akkor arról még nem is beszéltünk hogy az ott dolgozók nincsenek beoltva. Majd gondolj erre ha tömöd az éttermi kaját a pofádba xd

Ezzel az idióta intézkedéssel csak annyit érnek el hogy tovább lökik a még csődbe nem ment vállalkozásokat a csőd felé, ráadásul az államkasszába is sokkal kevesebb pénz megy, mivel az emberek alternatív módokat fognak találni.

,,Ez még mindig nem önellentmondás, de láthatóan nem sikerült felfognod, szóval nem próbálkozom tovább.


Egy egysejtű okosabb nálad."

De önellentmondás csak csúnyán felsültél, az érveid meg elfogytak xd Ha nálam egysejtű okosabb akkor te mi vagy ásvány? 😂😂😂 Mondjuk valószínűleg az immunrendszered annyi van mint egy ásványnak 0xd

,,Sőt, nem is azért oltatnám az embereket, mert menni akarok, hanem azért, hogy a gazdaság és egészségügy működni tudjon és a hozzád hasonló idióták ne tegyék tönkre."

Az olyan immunhiányos hippochonder barmokkal van tele a kórház mint te😃 Rátok génhulladékokra veszélyes ez a vírus meg arra aki idős. Ti foglaljátok a kórházi ágyakat egy nátha miatt nem én...Elég vastag bőr van a pofádon hogy képes vagy a gazdaságra hivatkozni miközben most csináltunk rekord szintű államadósságot a semmit érő korlátozásokkal.

,,Ja, veled ellentétben én érvelek. Te meg sírsz, mint egy 5 éves. :)"

Mondja ezt az akinek eddig egy deka értelmes érve nem volt az irracionális félelmen bégetésen kívül 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Tehát csináljunk egy elhanyagolható" veszély" miatt olyan korlátozó intézkedéseket amik tönkrevágják az országot. Rendkívül racionális és értelmes dolog. Én aztán nem sírok, megvettem az igazolványt olcsón, szóval mehetsz a rendőrségre te kis ávós ivadék xd

Te meg ne gyere nekem ezzel a társadalmi felelősségvállalás szöveggel mert átlátszó és unalmas. Te egyszerűen csak egy gyáva génhulladék selejt vagy aki félti a semmitérő életét😆

2021. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

A védőoltást ellenzők semmi értelmes érvet nem tudnak felhozni, csak a jogaikért sírnak. És, mint mindig, tudomást sem vesznek a kötelességeikről.

Önzés és butaság. Ez a kettő jellemző rájuk. Ki önzőbb, ki butább. Csak ebben különböznek.

2021. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
29.Oké.Ügyes vagy.
2021. jún. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!