Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Biztonságérzeted ad-e nektek,...

Biztonságérzeted ad-e nektek, hogy az oltópontokon katonák irányítanak?

Figyelt kérdés
Szükség van-e a katonai jelenlétre?

2021. máj. 3. 10:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Igen, és mivel már kétszer voltam ott, megállapítottam, hogy tényleg jól csinálják...
2021. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Nem tartok Nato bombázástól, tehát nem.
2021. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
nem. Egy állt a bejáratnál, kipipálta a nevem, megmondta, melyik épület. erre egy idomított majom is képes.
2021. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Számomra nem biztonságérzetet ad, viszont olyan érzetet igen, hogy kivételesen nem csak a lerohadó laktanyák őrzéséért veszik fel a fizetést két árvíz között.

Valakinek irányítania kell az embereket, főleg ha sorok alakulnak ki. Miért ne legyenek ezek a katonák?

2021. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
4-essel értek egyet, sőt szerintem a jó példából kiindulva a jövőben több közösségi ügyben is lehetne őket alkalmazni, szerintem nekik is változatosabban telnének a napjaik, közelebb kerülnének a társadalomhoz, mindenkinek hasznára válna.
2021. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

Miért ne legyenek ezek a katonák?


Miért legyenek a katonák, amikor erre bárki képes?

2021. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Igen. Pénteken voltam időponttal Pfizerre. Ha a katonák nem lettek volna ott, és nem irányítottak volna, akkor biztosan még ennél is nagyobb lett volna a fejetlenség.


Mivel engem nem érintett az EESZT lehalása, és időpontra mentem, nekem egyébként pozitív volt mind a katonák jelenléte, mind a hozzáállása az egész folyamathoz. Kedvesek, kompetensek, határozottak voltak.

2021. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Ha a katonák nem lettek volna ott, és nem irányítottak volna, akkor biztosan még ennél is nagyobb lett volna a fejetlenség


Aha, és ha oda állítanak egy random biztonsági őrt a kórházból, vagy az egyik nem működő szakrendelés asszisztensét? Segítek, pont ugyanúgy irányítottak volna.

2021. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztonságérzetet ad, hanem segítenek betölteni az eü kapacitáshiányt. És a katonák udvariassága üdítő az eü asszisztensek szokásos "csakazért-is-beléd-rúgok-csak-mert-megetehetem" mentalitása után (tisztelet a kivételnek).
2021. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
#8, azért nagyobb valószínűséggel engedelmeskednek az emberek egy katonának, mint egy elhízott, 60 körüli portásnak/bizti őrnek.
2021. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!