Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az oltáselleneseknek...

Miért baj az oltáselleneseknek az, hogy pár étterem és egyéb vendéglátós szolgáltatás kinyit úgy, hogy a védettségi igazolvánnyal rendelkezők bent is elfogyaszhatják az ételt és italt?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt az volt a probléma, hogy szegény vendéglátósoknak nincs jövedelmük mert ki sem nyithattak.

Most, hogy végre kinyithatnak és próbálják maximamalizálni a profitjukat dögöljenek meg, mert követik a kormány által előírt szabályokat.



2021. máj. 4. 15:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
43%
Engem mondjuk nem érdekel hogy kinyit e, mert nem járok több éve semmilyen vendéglátó helyen. A dolgozók halálig dolgoznak, a vezetők akiket nem sokat és nem nagyon választják ki csak akit kell, ott viszont nekik luxus ~lét jár. Tanuljátok meg hogy hogy az eddigi több mint 30 évig fenntartott rendszert kissé enyhítve lazítják és nem történt meg még a teljes nyitás s csak fokozatos de ennek a kádár apus rendszernek még utolsó vezére van, Mr Orbán nyuktor és nyunyóka nénivel az élen tolják a sok süket Dumas showt. Ennyi
2021. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
76%
7: És az miért kötne ki kórházban mindenképp aki nincs beoltva? Én is voltam már koronás, 3 napig enyhe megfázásos tüneteim voltak, aztán vége is lett.
2021. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
49%
Ezért az államot cseszegesd és ne az oltásellenenesek kedves étterem tulajdonos kérdező. :D
2021. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
84%

Már megint általánosítasz.Engem oltásellenesként nem zavar.

'Most, hogy végre kinyithatnak és próbálják maximamalizálni a profitjukat dögöljenek meg'-ezt is te állítod,nem pedig én.

Miért vagy ennyire frusztrált oltottként?Ez az oltás egyik mellékhatása?Mert elég félelmetes ha személyiségzavart okoz.

2021. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
2%
Engem sokkal jobban zavar az önuralom néküli teraszozó csürhe. De már jelentkezik is az eredménye, emelkedik a szennyvízben a víruskoncentráció. Ez csak pár nappal előzi meg az esetszámok megugrását.
2021. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg ez lenne a szabad állam kedves 10-es.
2021. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
86%

15) vagyis az általad említettek többet ürítenek mint a már oltottak?a többség csak 1 oltást kapott és még véletlenül sem védett.

A teraszozók szennyvizét külön gyűjtik és vizsgálják a többitől?

2021. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
80%
Miért volt a baj a zsidóknak, hogy egyes üzletekben nem szolgáltak ki zsidókat? Miért volt baj a négereknek, hogy egyes ivókutakat négerek nem használhattak, a buszokban csak hátul ülhettek, a szálloda medencéjét ők nem használhatták.........?
2021. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
2%
15:44: már szépen végigfertőzték egymást, azokat is, akik eddig nem voltak - ergo nő a vírusmennyiség. Elég elemi logika.
2021. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
64%

nem belefolyva a témába megjegyezném, hogy a gyermekkori oltások is kötelezőek, és ettől még szabad állam voltunk. már persze amennyire szabad, de ez megint más téma.

egy államban lehetnek kötelező erejű döntések, ha úgy ítélik meg, hogy a működéshez szükséges feltételekhez arra szükség van.

2021. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!