Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki érti a magyar embereket? R...

Ki érti a magyar embereket? Rinyálnak a korlátozások miatt, de oltakozni nem akarnak. Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Előbb - utóbb be kell fogniuk a szájukat és oltakozni.
2021. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Az hagyján, ezeknek még érthető az álláspontja, nem kérbek a vírushisztiből. Sokkal súlyosabb, aki korlátozásokat követel, de beoltani nem hajlandó magát.
2021. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező jó kis provokálós kérdés.

Szlovákiában nem kell már maszkot sem hordani, teszt sem kell hétfőtől mehetsz teszt nélkül étterembe, edzőterembe, wellneszbe, minden.

Egyedül üzletbe kell viselni.

Itt is él 500 ezer magyar, én magyarból költöztem ide 10 éve, most azt érzem nem bántam meg.

Oltani meg csak oltják aki kéri meg idős, semmi oltás propaganda nincs.

Orbán eléggé ráakar az emberekre kényszeríteni ilyen vacak oltásokat.

2021. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%

A normális magyar mint én rákötelezné az embereket az oltásra és még szigorúbb korlátozásokat akar.

Mindenki más OSTOBA.

2021. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
4: A még normálisabb magyar meg sortűz elé állítaná a hozzád hasonló idiótákat.
2021. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Tényleg érthetetlen. Ilyen a magyar. Szerintem igy is tul korai a nyitas.
2021. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarnak??Hány féleszűt beoltottak már? Annyiszor száz forintom lenne, rögtön gazdag ember lennék.Még Mihály doktornál is jóval gazdagabb.
2021. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Elmagyarázzam?

-Rinyálnak a korlátozások miatt: Igen, mert jogtalanul elveszik a szabadságjogaikat, ki ne rinyálna emiatt?

-Oltakozni meg nem akarnak: Miért? Te talán beoltanád magad Bill Gates lakosságcsökkentési program keretein belül kiadott vakcinájával, hogy 5 éven belül meghalj tőle? Ha igen, bolond vagy és szuicid.

Remélem a válasz hasznos volt és segített megérteni a lényeget. Egyébként sehol máshol nem oltakoznak az emberek, nálunk van a legtöbb átverhető ember, aki az életével fog fizetni butaságáért.

2021. máj. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Minél jobban korlátoznak minket, annál jobban nem oltakozunk

bibibu

2021. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Aki fosik maradjon otthon még úgy 100 évet, mert szerintem ennek az életbe nem lesz vége, meg kel csak nézni mennyi idióta birka van például itt is. Én már abba is belemennék, hogy aláírom, ha elkapom ne vigyenek kórházba, ne lássanak el -bár ahogy nézem, hogy volt olyan intenzív, ahol 80% meghalt lehet jobban is jár aki nem kerül be- viszont hagyjanak békén élni a pancsolt szar oltásaik nélkül.
2021. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!