Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért menne akárki is itt...

Miért menne akárki is itt Magyarországon szállodába, amikor egyrészt méregdrága, másrészt Diszkriminációs Kártya nélkül is fogadnak több EU országban is vendégeket, max egy gyorsteszt kell?

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Te, kérdezd meg azokat a tömegeket, akik Magyarországon mennek szállodába. Amúgy mennyivel bonyolultabb felmutatni egy kártyát, mint elvégezni teszteket minden utazás előtt? Ráadásul, ha a teszt nem azt hozza, amit remélsz, akkor lőttek az egésznek...
2021. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Lesz még ebből chip is.
2021. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
A járvány előtt is mentek magyar szállodákba az emberek, úgyhogy aki akkor meg tudta engedni magának, és be van most oltva, az pl. mehet.
2021. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Külföldről hazajövetelkor meg az oltatlanoknak 10 nap karantén"


Voltam már "karanténban", kutya nem jött ellenőrizni, úgyhogy 5. naptól mentem is mindenfelé. Középsőujj neked és a piros tábládnak ;)

2021. máj. 9. 23:54
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
5. Eszed tokját voltál már karanténban, régen személyesen menta rendörség, most meg mar 2 hónapja appet kell letölteni, amin ellenöriznek, ha nem loggolsz be, akkor elkapjáka grabancod
2021. máj. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

#4 A 10 nap karantén kiváltható 2 negatív teszttel; aki tud külföldre utazni, annak ez is simán belefér.

Te meg csak verd a plasztikkártyádra Lölőke szállodáiban.

2021. máj. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem igaz, hogy méregdrága. Én voltam többször is pl. dunai hajószállodán, és teljesen jó szolgáltatást kaptam olcsón.
2021. máj. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
6: Ha már külföldi szavakat használsz, legalább tanuld meg őket megfelelően leírni. Egyébként meg bocs, véletlen otthon maradt a nyomkövetős telefonom bekapcsolva, helyette egy másikat vittem el magammal. Ha meg kérdezi bárki is, azért nem nyitottam ajtót vagy vettem fel a telefont, mert aludtam.
2021. máj. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Újabb értelmiségi kérdező. :)


Azért foglalok valahol szállást, mert arra a környékre akarok menni pár napra. Ha Szilvásváradon van dolgom, akkor semmit nem érek a olcsó svájci szállásokkal.

2021. máj. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

#9, látod, már megint befürödsz a képzelgéseiddel egy olyan témáról, amiről nincs személyes tapasztalatod, csak azt hazudod, hogy van.


Az appos ellenőrzés élő kamerás kapcsolatot igényel ;) Előtte az első ellenőrzéskor körbevezeted az operátort a lakásban, hogy tudja hogy néz ki, utána ahhoz hasonlít mindent. Persze ezt te is tudnád, ha nem kórosan hazudoznál a gyakikérdéseken a soha meg nem történt utazásaidról és karanténszegéseidről.

2021. máj. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!