Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki még most sem oltatta be...

Aki még most sem oltatta be magát az konteós/szélsőséges ellenzéki vagy csak nagyon félős/óvatos?

Figyelt kérdés

Most már eléggé kiderült, hogy az oltás megvéd. Hatékony védelem a coviddal szemben. A mult héten közreadott korházi vakcina utáni immunizálási adatok is megerősítik. Pedig a korházban dől el, hogy mennyire hatékony egy vakcina és mind jól teljesített. Nem lehet tehát mondani, hogy nincs oka beadni a vakcinát, amikor egymás után jönnek a hullámok. Most is a bengáli mutáns előtt állunk


Aki még most sem kérte az oltást, hogy igazolvánnyal lehet menni mindenhova az konteós? Félnek a csiptől? Szélsőséges ellenzéki, akik magukra vették a DK-momentum kampányát, oltás elleni petícioját? Vagy egészen másról van szó és nagyon félősek?



2021. máj. 10. 16:13
A kérdező szavazást indított:
Konteós. Bill Gates chipjétől tartanak
DK-sok, ellenzékiek. A vakcina ellenes petícióban ragadtak
Nagyon félős, érzékeny emberek
Megfontolt, az átlagnál értelmesebb emberek
64 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak szimplán olyan emberek, akiket ez nem érdekel
2021. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
56%

Én speciel Pfizerre(vagy Modernára) várok. Miért?

Mert sokat járok külföldön, és azt biztos el fogják fogadni mindenhol. Plusz a legnyilvánosabban kutatott és publikált, magas hatásfokú és extrém alacsony kockázatú ami a mellékhatásokat illeti.

Nem mondom, hogy a többi nem jó. De azért hazudni sem kéne, mint a vízfolyás arról, hogy a kínai így nagyszerű, meg úgy a legjobb, csak azért mert el akarják passzolni a felesleget amit rendeltek.

2021. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
82%
A mamám 85 éves, nem szed semmilyen gyógyszert és nem oltat. Sem ezt, sem a H1N1, vagy az influenza ellenit. Nincs arra bizonyíték, hogy aki oltott, az nem kaphatja el a vírust, vagy nem fertőzhet. Nagyobb a propaganda, mint a valóság. Akinek erős az immunrendszere az nem kapja el vagy könnyen átvészeli, akié gyönge az beteg lesz, esetleg bele is halhat. Ahogyan a többi vírus esetében is.
2021. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
28%

1 mi ellenzékiek jobban oltatjuk magunkat, és okosabbak , tisztességesebbek vagyunk, mint a kérdező-féle demagóg fideszes mellébeszélő tróger.

Aki egyébként nem oltatja magát, az épp a buta konteós barom fideszes :)

2021. máj. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
69%
Szóval azt írod az oltás véd . Akkor hogyan lesz több megbetegedés ? Ha azok fognak megbetegedni akik nincsenek beoltva , mert úgy döntöttek akkor nem mindegy ?
2021. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
64%
A kínaiakban nem bízok, nagyon nagy a vakcinakárosodások múltja, a kínai emberek is bizalmukat vesztették mára az állampárt oltásaiban. A GMO oltásokat pedig nem értem őszintén szólva, GMO növényeket sem eszek nemhogy még az izmaimba oltassak ilyen szemetet. Miért most kell ezeket erőltetni?? Soha nem vennék fel ilyesmit csak ha biztos halál várna rám és még azért egy halvány esélyt várhatnék egy ilyen eljárástól tehát ha már úgyis mindegy lenne. Azt hiszem a megfontolt, átlagnál értelmesebb embernek tarthatom magam.
2021. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Mivan ha csak egyszerűen nem akarják? Nem muszáj ahhoz gateshívőnek, "libernyáknak" vagy a franc tudja hogy még mivel szoktak előállni az értelmiségiek. Nem egy olyan ember van, aki alapból nem járt olyan helyekre ahova igazolvány kéne, szóval....
2021. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
99%

Nyáron 18 éves leszek, a szüleim sem oltatnak, és jelenleg én sem tervezem, hogy beadatom magamnak. Nem lehet még tudni, hogy meddig tart a védettség, amit ad,illetve felelősséget sem vállal érte senki,ez nekem egyelőre elég arra, hogy kivárjak.

Nyáron alapvetően is teraszra járok, mozi nélkül pedig eddig is ki tudtam bírni. Fesztiválok nem is lesznek, bár bevallom, a koncertek miatt picit fáj a szívem,de összességében számomra nem tűnik vészesnek a ,,megvonásos" helyzet. Ha esetleg 1-1,5 év múlva is fennáll, hogy mindenhez kártya kell, akkor beadatom.

Maruzsa ,,no vakcina no party" kijelentése sem ijesztett rám, az osztálytársaim hetente jártak a 30-50 fős házibulikba télen és most is, és gondolhatjátok, hogy nem tartották meg a másfél métert... Nem a féktelen bulizás pártjára állok, csak szemléltetni szeretném, hogy azért mégsem leszünk elzárva a külvilágtól. :D

Nem hiszek semmiféle chip-es összeesküvésben, illetve azt sem gondolnám, hogy az oltásból politikai kérdést kellene csinálni. Mindenkinek saját felelőssége, hogy hogyan dönt az egészségéről, ha valaki nyugodtabb attól, hogy beoltatja magát, oltassa, de ha valaki nem szeretné, fogadjuk el ugyanúgy. Egy nőt sem szólsz le azért, ha abortusza van, mert a saját testéről hozott döntést, ami esetlegesen ugyanúgy károsíthatja az egészségét, ő mégis így döntött. És miért? Na, ez már csak rá tartozik.

(tudom, hogy egy abortuszból nem lesz világjárvány, a saját testünkhöz való jogunk miatt hoztam fel példának, mielőtt valaki nekem esik.)

2021. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
25%
#8 Általában az emberek ilyen járvány idején a kórházi ágyban jönnek rá arra hogy bárcsak oltatott volna. Az én tesóm mindvégig ellene volt ugyanúgy folytatta az életvitelét mint eddig és jött a nagy bumm ... Múlt hét kedden vitte a mentő kórházba mert (kaphatott volna oltást) összeszedte a vírust, akkor mondta jó elég még nem akar meghalni (elég közel állt egyébként hozzá) és ink elmegy oltani. Csak szólok ez a vírus abszolút nem játék, ha egy vakcina (látsd: Pfizer) zöld utat kapott a WHO tól az EU tól és sok szakember vélekedik róla pozitívan akkor azért mégsem lehet annyira rossz nemde? Inkább tölt az ember 3 napot lázasan mit 2 hetet kórházban nem?
2021. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
82%
9. Jól értjük, hogy a vakhitetek már ott tart, hogy a természetesen és frissen megszerzett immunitására most rá akar oltatni a testvéred és te ennek örülsz??? Fogalmatok van egyáltalán mit jelent az immunitás és az immunizálás? Vagy arról mennyire veszélyes az éppen antitestekkel teli szervezetre még ráoltani? Költői kérdések voltak. :D
2021. máj. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!