Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 28 évesen miért nem kaphatom...

28 évesen miért nem kaphatom meg azt az oltást, amit én szeretnék?

Figyelt kérdés
Egyedül a Modernát és a Pfizert tartom szimpatikusnak. Emellett ez a 2 vakcina, amiről a legkevesebb negatívumot lehetett hallani, utazni is lehet majd vele, biztonságos is és az EU is elfogadta. A környezetemben mindenkit beoltottak Pfizerral, most a kis tiniket oltják, hogy mehessenek bulizgatni. Miért van az, hogy bár van elegendő Pfizer az országban (2x annyi mint Szputnyik) mégsem tudok rá időpontot foglalni, és lehet még hetekbe, hónapokba telik, míg hozzáférek. Pedig decemberben regisztráltam. Így az igazságéretem is azt mondja, hogy lassan hozzá kéne már férnem.

2021. máj. 11. 16:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Ne hisztizz, 28 évesen nagyon ciki!

Megkaphatod azt az oltást amit szeretnél.

CSak várnod kell amíg annyi lesz belőle, hogy te is azt választhasd, mert addig azoknak kell beadni akik nem válogathatnak, mert nem kaphatnak másfélét.

Te kaphatsz, van másik 4 oltás amit választhat.

2021. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
A Pfizer most első sorban a 18 alattiaknak van félretéve. Gyerekkorodban is orosz oltással oltottak, meg olyan technológiával, ami a kínaival van, ha akkor kibírtad, most is kibírod. Van egy csomó ország, ahol csak egy- vagy kétféle van, és egyáltalán nem kérdeznek meg, mit akarsz.
2021. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%

Akkor még minimum júniusig várhatsz. És előbb fognak nálad oltást kapni a 12-16 évesek is, a Pfizer félre lesz nekik rakva, mert ők is csak azt kaphatják.

Oltasd be magad valami mással, van választék. Ha nem, előbb kapsz covidot.

2021. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Mert 28 éves vagy. Pfizerbol jött a legtöbb, de nem jut mindenkinek ilyen hamar és nem regisztráció időrendi sorrendjében történik az oltás, hanem kor és veszelyezettség szerint. A 16-18 eveseket egyelőre csak azzal tudják oltani, azt tesztelték még csak gyerekeken.

Sőt állítólag május végére a 12 évnél idősebbeket is lehet már pfizerrel oltani. Szóval eltart egy kis ideig míg te is Pfizerhez jutsz majd.


Én is korán regisztráltam, de kénytelen voltam Astraval oltatni. Egyelőre két lehetőséged van, vársz vagy választasz mást.

2021. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Megkaphatod. Csak ha valami épp nem áll rendelkezésre, várnod kell.
2021. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%

Aki válogat,várjon.

Pont ugyanannyit tudunk bármelyikről, semmit. Akkor mi értelme ennek?

2021. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom mert páva vagy. Nem töltötted ki a szolgálati időd.
2021. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

"Aki válogat,várjon.


Pont ugyanannyit tudunk bármelyikről, semmit."


Barminek utana lehet manaosag olvasni. Na es ha többfajta vakcina van miért fogadjam el rogton az elsot?

2021. máj. 11. 17:52
 9/24 anonim ***** válasza:
65%

Ha félsz a Covidtól, beoltatod magad azzal ami van.

Ha csak az utazás érdekel, csináltatsz előtte negatív tesztet.

2021. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%

#2

Amúgy erről pont kiderült, hogy hazugság és a fidesz találta.

2021. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!