Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért nem engedi,...

A Fidesz miért nem engedi, hogy aki Pfizerral oltakozna, az jelentkezhessen?

Figyelt kérdés

Ezzel csak magát szívatja, mert a 18-59 korosztály alapból nem fideszes, és ezek után, hogy a kormány visszatartja a vakcinákat, csak azért hogy ránksózzák a keleti vakcinákat, így még kevésbé lesznek népszerűek a jövő évi választásokon.


Nem lenne egyszerűbb, ha biztosítanák a jelentkezést erre vakcinára is? Több százezer vakcina áll ebből jelentkezésre, sőt talán ebből van a legtöbb. Ez meg minden, csak nem demokratikus eljárás, hanem a lakosság belekényszerítése olyanba, amit nem akar.



2021. máj. 12. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs elég jelenleg. Ami most érkezett, azt elsö sorban a második oltásokra használják fel.
2021. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azok kellenek második körökre meg a fiataloknak, nem olyan egyszerű ez. Ennek meg semmi köze a demokráciához, vannak demokratikus országok, ahol semmiféle választási lehetőséged nincsen. Mi itt Magyarországon nagyon el vagyunk kényeztetve.
2021. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

334k érkezett be, ennek a fele megy szerintem a második oltásra, diákoknak félre lett téve. Ergo szerintem tuti marad, de most kreált indokokkal: pl. oltsuk be a kismamákat, oltsuk be a diákokat stb stb félre kell rakni. Csak épp azt felejtik el, hogy pont a dolgozó korosztály, aki szintén szociális életet él, és kénytelen másokkal munka miatt találkozni van a leginkább kiszolgáltatva ennek.


Jelenleg egyébként 3 231 915 db Pfizer vakcina érkezett január óta.

2021. máj. 12. 11:56
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes módon, amiket eddig megkaptál oltásokat az életed során, ott utána sem nézett senki, hogy azt ki/hol gyártja. De most mintha a párizsit válogatnátok, nektek a "legjobb" kell. Nevetséges.
2021. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, de azokat az oltásokat évtizedek óta alkalmazzák. Jó pár milliárd emberen ki lettek próbálva.Aki pedig laikus, mint én is, nyilván azokból az információkból formál véleményt amit hall és olvas. Az hogy most Kiss Piroska belázasodott a Pfizertől, míg Vég Béla a Sinopharmtól nem, nem fog jobban meggyőzni arról, hgy a Sinopharm hatásos. Én inkább azt tartom szánalmasnak, aki semminek nem néz utána, mert a Fidesz szerint minden is jó. :)
2021. máj. 12. 12:03
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

Jelentkezhetsz a háziorvosodnál, rá is kerülsz a várólistára, ami erre a leghosszabb. Egymillióan vannak előtted, jó sorban állást.

Vagy beoltatod magad valami mással, és nem várod meg míg elkap a COVID.

2021. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy minden is jó. Van többféle elérhető oltás, akinek nem kell pl. a kínai, az tud másból is választani.
2021. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mar reg elkapott a Covid, ahogy ismeroseimet is.
2021. máj. 12. 12:43
 9/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"a 18-59 korosztály alapból nem fideszes"


Úgy enblock, vagy többségében nem, vagy ott nincs meg a 2/3, vagy hogy érted ezt?


" így még kevésbé lesznek népszerűek a jövő évi választásokon."


Aki csak azért szavaz, vagy azért nem szavaz a fideszre, mert megkapta, vagy éppen nem kapta meg valamelyik vakcinát, az jobb lenne, ha nem foglalkozna politikával.


"Több százezer vakcina áll ebből jelentkezésre, sőt talán ebből van a legtöbb. "


Lehet, hogy így van, lehet hogy nem. Láttad esetleg a raktárakat? Vagy a Pityu megosztotta facebookon?

Az mindnesetre igaz, hogy Pfizerből érkezett a legtöbb. Mint ahogy az is, hogy abból használtak el a legtöbbet. Persze lehet azt mondani, hogy papíron, "aztat meg bárki mondhassa".


"Igen, de azokat az oltásokat évtizedek óta alkalmazzák. Jó pár milliárd emberen ki lettek próbálva.Aki pedig laikus, mint én is, nyilván azokból az információkból formál véleményt amit hall és olvas. Az hogy most Kiss Piroska belázasodott a Pfizertől, míg Vég Béla a Sinopharmtól nem, nem fog jobban meggyőzni arról, hgy a Sinopharm hatásos. "


Ezek fényében mi győzött meg arról, hogy az egy éve még nem létező technológia hatásos, míg a sokéves meg nem?

(Korábbi tapasztalatokból, a gyengébbek kedvéért hozzá kell tennem: nem mondom, hogy az egyik hatásosabb, mint a másik. Én pusztán feltettem egy kérdést, hogy más miért gondolja úgy, ahogy)

2021. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Először is azért nem engedi a Pfizert mert az olcsó és nem keleti vakcina, az neki nem üzlet. Neki a kinai és a ruszki vakcinák az üzlet mert ott olyan árat fizettet ki amennyit nem szégyell és az zsebben marad ! Másodszer mivel az EU= a Pfizert stb. ajánlja az már Orbánnak eleve nem kell.
2021. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!