Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a fideszre...

Miért van az, hogy a fideszre leginkább alacsony végzettségű emberek szavaznak ameddig a demokratikus ellenzékre a képzett egyetemet is végzett emberek? Lehet náluk már nem olyan erős a Habony propaganda és az ingyen kiló krumpli varázsa?

Figyelt kérdés
[link]
2021. máj. 12. 12:38
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
85%
Csak hogy megnyugodj, 🐑 mindegyik oldalon van.
2021. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
35%
Jöttem helyretenni a buta kérdést, de a munka már el lett végezve. Én már csak egy kávét kérek.
2021. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
85%
Ez így nem igaz. Bár minden társadalmi csoportban a Fidesz vezet, de alapvetően két nagyobb csoportban a legkiemelkedőbb a támogatottsága, egyrészről a szegényebb réteg körében, ez az amiről te is írtál, a másik réteg meg, pont az egyetemet végzett jómódú felsőréteg. Nézd meg pl Budapesten belül, hol szerepel legjobban a váalsztásokon a Fidesz, pont a budai kerületekben, ahol a legmagasabb Magyarországon az diplomások aránya.
2021. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
40%
5 eleminél magasabb végzettséggel senki sem lesz fidder.
2021. máj. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
82%
#14. Szegény, pont azután sikerült beírnod ezt a blődséget, hogy előtted szépen leírta valaki, hogy a Budai elitkerületek, ahol elég sok a diplomás, jómódú ember gyakorlatilag mind fideszesek. De Székesfehérvár és Győr dettó. Picit bonyolultabb a világ, mint ahogy elképzeled.
2021. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
29%
Van demokratikus ellenzék? Kik azok? A szemkilövetőék? Vagy a jobbik?
2021. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
85%
Hát a helyzet az, hogy a humán szakokon elég erős a balliberális propaganda. Én pl összehasonlító irodalomtudományt tanultam, töltöttem vendégszemesztert Franciaországban, Angliában, Kanadában, de nem hogy nem konzervatív beállítottságú oktatóval nem találkoztam, hanem még olyannal se aki nem megrögzött liberális beállítottságú lett volna.
2021. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
19%

" krumpliról le kellene már szállni! Amikor Kunhalmi Ágnes osztogatta, nem zavart senkit?"



De. Téged. Hahaha...

2021. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
41%
#17. Ez bizony pontosan így van, és nem csak ott. A feleségem tanult pl. az ELTE-TáTK-on, döbbenet, hogy mekkora liberrált fertő az egész. Aztán tanult a BCE-KTK-n is, ahol ez már jóval kevésbé van meg, de azért megvan, csak legalább nem olyan nyíltan és gusztustalanul. Szégyen. És akkor a sok szociológus képzeli magát a nulla szakja után valamiféle értelmiségi gondolkodónak, amikor más véleményt nem is ismernek, csak a sajátjukat (ami pedig megegyezik az oktatóik véleményével). Kell hányni. :)
2021. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
52%
Mert a fidesz a gyáva prolik pártja akiknek elég a segély meg a krumpli és szíves örömest dolgoznak 3 műszakban éhbérért.ez az ország igényszintje,amit a vàlasztások eredménye hűen tükröz.a lényeg hogy segély legyen..!
2021. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!