Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom, hogy a seychell-szi...

Jól látom, hogy a seychell-szigeteki problémát, hogy ahol a legtöbben be vannak oltva, mégis újra kitört a járvány a kormánypárti média szőnyeg alá söpri?

Figyelt kérdés

Próbáltam rákeresni, de nem találtam az Origón, stb. Lehet, hogy rosszul kerestem, úgyhogy linkeljétek, ha van cikk, mert csak nem akarják ezt szándékosan elhallgatni:


Index - Külföld - Le kellett zárni a világ legoltottabb országát

[link]



2021. máj. 13. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
A szakemberek 75-80% os MINIMUM oltottságot mondtak eddig is a nyájimmunitáshoz, ez is csak igazolja
2021. máj. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarok "az" a személy lenni de "Egy orvos szerint a fertőzöttek közel kétharmada nem kapott oltást, vagy csak az egyik dózist kapta meg a kettőből".
2021. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Kínait kaptak ők is,amit még az EU sem ismer el.A fidesz médiát meg hagyjuk, ott mindig minden szép és jó.
2021. máj. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1: én 60-70%-ra emlékszem, de megnéztem, mit mond a hivatalos kormányoldal:


Szlávik János szerint ehhez az kell, hogy a magyar lakosság 60-80 százaléka oltott legyen.


[link]

2021. máj. 13. 07:47
 5/9 A kérdező kommentje:
2: a kérdés az, hogy erről miért nem számol be a kormánymédia
2021. máj. 13. 07:48
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Most azért már el kéne dönteni, hogy mi az aktuális vád:


1. A "kormánymédia" feleslegesen riogat.

2. A "kormánymédia" óvja az embereket, és nem közöl le minden aggasztó hírt a vírussal kapcsolatban.


A világ 200 országában folyik a harc a vírus ellen, valóban, a magyar média nem számol be minden országról, egy távoli és kicsi országról kevesebbet ír bármelyik magyar média.

2021. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
A tüzesz szárkánnyal oltották le őket az meg az alap covid ellen is 50%-os a brit mutáns ellen meg csak 20%-os.
2021. máj. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6: azért ez finoman szólva sem mellékes hír, hogy a legnagyobb átoltottságú országban, ahol lassan már csökkennie kellene a számoknak, újra lezárást kellett elrendelni
2021. máj. 13. 08:11
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
#6, az átoltottság miatti első helyük révén azért a világ legtöbb országában beszámoltak a hírről.
2021. máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!