Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megkapom a védettségi igazolvá...

Megkapom a védettségi igazolványt az első oltás után? Több embertől hallottam, hogy már csak masodik után hajlandóak megadni.

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkapod, de nem kiszámítható, hogy pontosan mikor érkezik meg, olyan 2-3 hét a mostani átfutási idő az első oltástól számítva.
2021. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem most kapta meg, pedig még van két hete a második oltásig.
2021. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az első után megkapod, kb 2 hét múlva...
2021. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jah, most vannak ilyen pletykák, de egyenlőre még adják...majd akkor lesz vicces, amikor jönnek az olyan szabályok is, mint mondjuk a németeknél, akik kizárólag nyugati oltással engedik be az embert korlátozás nélkül, abból is akkor, ha megvan mind2. több orvos azt mondja, hogy aki már átesett korábban, és felvette az első oltást, annak a másodikat nem javasolják, legalábbis antigén teszt nélkül nem, mert úgy bőven elég ellenanyag termelődik...nagy baromság ez az egész...
2021. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első oltás után 1 héttel kapta feleségem, neki mondjuk már második is meg volt azóta. Nekem is pontosan egy héttel első oltás után hozta a postás.

Már voltunk is olyan helyen ahol kellett.

Bár nekem második oltás majd csak egy hét múlva lesz.



Egyébként azt hogy tudod igazolni a Németeknek vagy bárkinek, hogy mivel oltottak be?


Pfizert kaptunk de fogalmam sincs, hogy tudnám ezt bárkinek is igazolni. A védettségi kártyán csak az van, hogy első oltás megtörtént. De hogy Shinopharm, sputnik, astra, moderna, Jansen, Comirnaty? Azt hogy igazolod?

2021. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal van benne egy qr kod, ami minden infot tartalmaz.
2021. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: rosszul tudod. A qr kód az eesztre mutat ahol szintén csak annyi van mint a kártyán: oltás időpontja, személyes adatok: név, szig szám..

Hogy Pfizert kaptam vagy kínait? Na az nincs sehol. Tehát lehet itt ezen izgulni, hogy mivel engednek külföldre de lényegtelen, mert Pfizer esetén se tudsz semmit felmutatni.

2021. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!