Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek! Nem féltek, hogy...

Budapestiek! Nem féltek, hogy élhetetlenné válik a város a kínai bevándorlás miatt?

Figyelt kérdés

Először csak egy diákváros, után egyre több mindent fog követelni Kína, pl. korlátlan bevándorlást. És akkor a folyamat megállíthatatlan lesz.

Aki nem tudná milyen az élet egy kínai negyedben/kínai gettóban annak javaslom nézze meg az X-akták 3.évad 19.rész (A pokol váltságdíja) részt. Szinte semmi paranormális nincs a részben, csupán megmutatja valójában mi van a színfalak mögött egy kínai negyedben. Hidd el, sokkolni fog.

Nem féltek, hogy élhetetlenné válik Budapest (egy magyar ember számára)?



2021. máj. 15. 15:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, engem jobban zavarnak a hajléktalanok, a pofátlan kéregetők, a rosszarcú, lepusztult külsejű, igénytelen, büdös emberek, akinek a "bökő" ott lapul a zsebében. Ha ezeket az embereket kipaterolnák a városból első körben, utána kezdenék azon aggódni, hogy kik jönnek a helyükre.
2021. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs bajom a kínaiakkal, mert általában normálisan viselkednek, nem egy kötekedö, késelős népség.
2021. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy nem kötekedőek és "késelősek". Ezt aláírom. Legalábbis amíg kisebbségben vannak.

Ők más módon embertelenek, de úgy viszont nagyon. Viszont ha a város fele már kínai lesz, akkor lehet előveszik a valódi énjüket is.

2021. máj. 15. 15:17
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

3: bakker, milyen adatok alapján extrapolálsz...??


A 2 mio-s lakossághoz képest van tán 4-50e kínai... Ha a duplája lesz, akkor is töredék %. Hol van az az általad retteget felétől...????

2021. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

"Ők más módon embertelenek, de úgy viszont nagyon."


Na, mesélj valamit!

2021. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

#5: arra gondolhat, hogy csúnya fekete szójaszószt öntenek a kajájukra.


Oh borzalom! :-DDD

2021. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én a belvárosba jártam zenesuliba, szolfézson 12en voltunk, abból 9 kínai volt. Alapvetően egymással barátkoztak, mert a nyelvet nem nagyon beszélték. De mindig nagyon udvariasak voltak, amennyire az testbeszéddel kitudták fejezni. Az egyikük, aki beszélt már magyarul nagyon barátságos volt, na ő meg pont h csak magyarokkal lógott.


Szerintem nincs velük baj. Alapvetően szorgalmasak voltak és tisztelet teljesek, amin meglepődtem, hogy egyszer sem nyafogtak hogy nem értik az órát (végig magyarul volt), pedig rengeteg angol turistát hallottam már nyafizni (a Vácihoz közeli gimibe jártam, tavaly végeztem) hogy miért nincsen több angol felirat. (Nem mintha amúgy nem lenne még az autópályán is 3 nyelven kiírva a felirat 🙄)


Nekem szimpatikusak.

2021. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

Oooo hat nem tudom, pesten szulettem, nottem fel, elek, a kinaiak tok normalisak. Kepzeld meg az arabok is.


Sokszor normalisabban szolgalnak ki, mint a magyarok.


Amugy a folyamat az mar biven elkezdodott de azt is tudnod kell, hogy az a kinai/vietnami, aki itt van, total eliteli, ami az anyaorszagban zajlik. Azert is jott ide.

2021. máj. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Arra én is kiváncsi lennék, hogy milyen módon "embertelenek" a kínaiak? Ismertem párat, nyilván nem reprezentatív minta, de soha semmi baj nem volt velük, normálisan élnek, albérlőm vietnami volt, mindig rendesen fizetett, nem lakta le a lakást. Nem vagyok rasszista, de több olyan népcsoport is, eszembe jut, akik százszor problémásabbak a kínaiaknál.
2021. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kinai allamot keveri a kinai emberekkel.



Azert a hazai peldabol latszodhatna, hogy az emberek tobbsege nem olyan, mint az allami vezetok

2021. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!