Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalin lenézi azokat a...

Novák Katalin lenézi azokat a férfiakat, akik nem keresnek annyit, hogy egy nőt (+ esetleg a gyerekeket) el tudjanak tartani?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 15. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Végighallgattam a videót.


Kérdező, te hazudsz!


Egyáltalán nem mondott ilyet Novák, sőt mondanivalója pont ezzel ellentétes.

A hvg cikke persze ugyanúgy hazudik, mint te, úgyhogy aki csak azt olvasta el, az félre van vezetve. Mint ahogy az is, aki a linket nem nézte meg, csak a te 1. kommentedet.


Innentől nincs mivel vitatkozni.

2021. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nyíltan nem mondta ki, de burkoltan ezt mondta.

Novák Katalin szerint egy nőnek az a dolga, hogy otthon üljön, vezesse a háztartást. Egy nőnek nem kell karrier, mert a férfi dolga, hogy eltartsa..

Tehát ha férfiként nincs kiemelkedő fizetésem, nem vagyok képes arra, hogy egy otthon ülő nőt eltartsak, akkor egy lúzer, életképtelen selejt vagyok és dögöljek meg.

2021. máj. 15. 22:52
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Undorító személyisége van,de legalább jó kis milf
2021. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!