Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Éltek valaha olyan jól a...

Éltek valaha olyan jól a magyarok mint a FIDESZ kormány alatt?

Figyelt kérdés

Én sok emberrel beszéltem az utóbbi időben, jóformán kivétel nélkül azt mondták hogy az elmúlt 5-10 évben jobban élnek mint valaha.


Gyarapodtak, több pénz marad a zsebükbe, több a lehetőség.



2021. máj. 15. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Ez adatokkal is alátámasztható, nem csak életérzés.
2021. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Várjuk a megbízható adatokat.
2021. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem valószínű, persze ezt általában a gazdasági konjunktúrának tulajdonítják a kedves ellenzékiek. Kivétel, ha valami szarul sikerül, az persze a Fidesz hibája.
2021. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

#2

Utánanézhetsz, hasonlítsd össze a Fidesz kormányzást, és a szoci kormányzást.

- Átlagbér/mediánbér. (mediánbérről infót nem fogsz sok infót találni, de állítólag az átlagbértől nagyobb mértékben javult az utóbbi 10 évben.)

- Foglalkoztatottsági/munkanélküliségi ráta.

- PPP/fő.

- Infláció mértéke.

- Államadósság GDP arányosan.

2021. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Valóban így van, sohasem éltem még olyan jól mint a fidesz alatt. A fidesz annyira kikúrt velem, hogy kénytelen voltam disszidálni és most több mint félmilliót keresek az ötvenezres közmunkásbér helyett.
2021. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

"Utánanézhetsz, hasonlítsd össze a Fidesz kormányzást, és a szoci kormányzást."


Szoci kormányzás alatt 65 ezer közmunkásbért kaptam. Fidesz lenyeste 47-re.

2021. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Tetves Fidesz.
2021. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Töröm a fejem, hogyan lehet ennyire másképp megélni a világot. Hogy míg az egyik romhalmazt lát maga előtt, addig a másik egy szárnyaló országot. Nyilván óriási a különbség az ország egyes vidékei között... aztán eszembe jutott, hogy habsburgoid honfitársaink nyilván belszámolják, milyen rohadt jól prosperálgatnak itt a NSZK vállalatok Magyarország romjain, amik megcsinálták a kis rendszerváltásukat, és megfojtották ezt az országot. Én hülye meg elfelejtettem beleszámolni a magyarok gazdagságába azt, amikor a 150 éves hagyománnyal rendelkező világhíres magyar gyárak helyén német összerakóüzemek, francia multiplázák, kínai bugyogóboltok sorakoznak. Ez hiba volt részemről, minden bizonnyal valakiknek abból is jól meg lehet élni, biztos ki lehetett csempézni néhány százezer úszómedencét azokból az ingatlanspekulációs kenőpénzekből, amik ide juttatták, és itt is tartják ezt az országot.


Az elmenekült hajóturbina fejlesztő mérök poharat pucol Németben, a német/holland/osztrák/francia meg szépen felvásárolta a vagyonkájából a balatoni panorámát, a megfizethetetlen belvárosi lakásállományt, ahonnan mindenki mást kiszorítottak, azt két pofára vedeli végig az éttermeket. Tudom, azt is ki szokták hozni: "milyen jól megy itt a fogyasztás, hát mindenfelé zabáló embereket látni Pesten százezerszámra..." Épp csak magyar szót nem hallasz már hozzá.


Ha valakinek tetszik az a fajta "fejlődés", ami ebben az országban megy, (és egy kanyit nem nemzetibb a 15 vagy 25 évvel ezelőttitől, kiabálhatnak akármit), az ne csodálkozzon, ha majd meg fogják kérdőjelezni a hazafiságát.


És uram bocsáss, ne várd el, hogy Gipsz Jakabné, szabolcsrettentői lakos is érzékelje az egzotikus sziketeken halmozodó ofsór-vagyonkáitokat a három sor házibefőttel emelkedett életvitelén, miközben az élelmiszerárak az egekbe röpültek.

2021. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

A kérdező egy fideszes provokátor.


Ez kb a 10. Kérdés amit olvasok, és egytől egyig mind ugyan olyan...

Megcsavarva teszik fel a kérdést, ezzel kétejek közzé sodorva az olvasóját. Ráadásul még azt is hozzáteszi hogy 5 ismerőse is azt mondta hogy le***pná a fidesz f@rkát...

Szerencsére a válaszadóknál látható hogy nem hagyják magukat megvezetni, aminek nagyon örülök :)

Kérdező te pedig egy hányadék vagy...

2021. máj. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Bocsánat rosszul emlékeztem, nem mondta hogy hány ismerőse...
2021. máj. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!