Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Éltek valaha olyan jól a...

Éltek valaha olyan jól a magyarok mint a FIDESZ kormány alatt?

Figyelt kérdés

Én sok emberrel beszéltem az utóbbi időben, jóformán kivétel nélkül azt mondták hogy az elmúlt 5-10 évben jobban élnek mint valaha.


Gyarapodtak, több pénz marad a zsebükbe, több a lehetőség.



2021. máj. 15. 21:29
1 2
 11/13 molnarmarcell21 ***** válasza:
67%

Természetesen 2020-ban jobban éltünk, mint 2010-ben, és 2010-ben jobban éltünk, mint 2000-ben, és így tovább. Az lenne a durva, ha nem így lenne. Bárki is lesz akkor kormányon, 2030-ban jobban fogunk élni, mint 2020-ban.


Ez alól csak akkor van kivétel, ha épp beüt egy gazdasági válság.

2021. máj. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még a Monarchiában élhettünk ennyire jól
2021. máj. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A Fidesz már régóta hatalmon van, ez alatt sok minden történt, sok EU-s pénz jött, nincs gazdasági válság, sokan dolgoznak külföldön. Tehát valamivel biztosan jobban élnek az emberek.

De külön kell venni az emberek fizetését és az önkormányzatokét. Az önkormányzatok nincsenek jól anyagilag, amit a közterületek, utak állapota mutat, valamint, hogy csak EU-s pályázatból fejlesztenek mindent.

2021. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!