Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért állítanak be sokan...

Miért állítanak be sokan ilyen profilképet facebookon?

Figyelt kérdés
Olyat, hogy maszkban vannak és nem látszik az arcuk. A profilképnek pont az lenne a lényege, hogy látszódjon rajta az ember pofája, tehát így semmi értelme az egésznek. Ezek az emberek ennyire nincsenek tisztában a profilkép rendeltetésével, vagy ezzel kampányolnak a maszkhordás mellett, vagy ez valami hülye divat?

2021. máj. 15. 21:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7%
Aki nem akarja beoltatni magát, én azoktól napi 4-5 oltásellenes posztot szoktam látni.
2021. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%

És a francia zászlónak mi köze van egy magyar profilképéhez?

Már egy ideje a profilkép is egy kifejezési eszköz.


Mellesleg hibás a logikád. Már egy jóideje csak a maszkban láthatsz családon kívülieket, tehát a maszkos profilkép segít az azonosításban.

2021. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
Na bacc, nekem meg egy kis fecske a profilképem. Akkor én most maszk párti, vagy maszk ellenes vagyok?
2021. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
98%
Úgy sem nézegeti azt hogy ki mit tesz ki profilképnek, ha csak nem épp csaj vagy és kiraktál egy bikinis képet, akkor kapsz rá 200 like ot.
2021. máj. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nemmind1 az ismerosei ugyis felismerik ha masrol nem akk a neverol 😅 Az idegenek meg kit izgatnak. Nekem semmit nem lat aki nem az ismerosom.
2021. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sötétben vörösen villogó vasúti átjáró a profilképem, Tardosi Kőbányák megállónál készítettem, 2015. márc este.
2021. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem akarják, hogy a privát képeik nyilvánosak legyenek. Pl Én sem. Márpedig a profilkép az, nem lehet úgy beállítani, hogy pl csak az ismerősőknek legyen látható.

+ Van egy olyan aljas, ostoba primitív réteg akik, ha egy-egy poszt alatti kommentelővel nem értenek egyet, egyből átmennek személyeskedésbe, hogy a másik hogy néz ki... Ezt is elkerülendő, van aki nem tesz ki nyilvánosan saját fotót. Így maximum azt kapja, hogy nem vállalja a " pofáját". Kevésbé esik szarul az embernek.

2021. máj. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb ilyen profilkép úgy készül, hogy nem tervezik előre, út közben meglátnak valami szép helyet, és csinálnak egy fotót, és lehet, hogy az a kép olyan helyen készült, ahol kötelező a maszk.
2021. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

" A profilképnek pont az lenne a lényege, hogy látszódjon rajta az ember pofája"


Vannak akik meg a kölyküket rakják ki profilképnek. Arról még nehezebb beazonosítani ki is lehet az illető..

2021. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Akik személyesen ismerik az illetőt és ezáltal rendesen tudják, hogy ki az és hogy néz ki, azokat nem fogja zavarni, hogy nem látszik a profilképén az arca, sőt már észre se fogják venni, mert nem fognak a dologra felfigyelni.


Ő pedig lehet a magánéletét szeretné magánéletnek hagyni. Nem akarja, hogy idegen emberek az utcán leszólítsák, hogy figyelj már te nem xy vagy? Olyan ismerősnek tünsz.

2021. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!