Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövőre nem nyer a Fidesz?

Jövőre nem nyer a Fidesz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 05:40
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos de. Nincs ellenfele.
2021. máj. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Xd
2021. máj. 17. 05:58
 3/43 anonim ***** válasza:
42%
De igen.Lesz megint arcra eses par embernek. 2 hetig majd hisztiznek itt Gyakorin, aztan megy minden tovabb
2021. máj. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
88%
Az elmúlt választások előtt a választási rendszer sajátosságai miatt nem sok esélyt láttam váltásra. Kis túlzással a Fidesz nyerhetett volna úgyis ha közel kétszer annyian másra szavaznak ( csak több párta ) mint rájuk. A rendszer a legtöbbet szerző egy pártnak fekszik. Azonban ha megvalósul az egy az egy ellen felállás akkor sztem váltás lesz. De ezenkívül a legutóbbi önkormányzati választáson a fővárost illetve a vidéki megyeszékhelyek jó részét elveszítettek. Az sose jó jel annak aki választást akar nyerni.
2021. máj. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 molnarmarcell21 ***** válasza:
96%

Majd jövőre meglátjuk. Minden választás előtt tök értelmetlenül megkérdezitek ezt ezerszer.


Még egy év van a választásig, addig elég sok minden változhat. Jelen állás szerint kétesélyes.

2021. máj. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
52%
110%-ban, füstölve be lesz sokaknál húzva oda az X, tutira. Most még csak megy a csalfa reménykeltés, de semmi, semmi sem lesz az összefogás bástyájából.
2021. máj. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
34%
De miért kéne összefogni mondjuk egy szélső jobbos Jobbiknak Gyurcsánnyal? Szerintem szavazzon mindenki arra ami számára szimpatikus. Ha mondjuk szélső jobbos lennék akkor én tuti nem szavazok DK emberére és fordítva. Ez annyira gáz.
2021. máj. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
49%

"semmi sem lesz az összefogás bástyájából"

Nem hát! Főleg úgy, hogy már most pedzegetik, előfordulhat, hogy nem az előválasztás eredménye szerinti jelöltet indítják (mert az előválasztás "tisztasága" nem garantálható) .

Kb. eddig fog tartani.

2021. máj. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
Na az a szép, hogy csinálnak egy előválasztást, a nép dönt, aztán kukába rakják? Ennél az is jobb ha meg se tartják!
2021. máj. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
48%
Kivágják a fideszt.
2021. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!