Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely beszél...

Karácsony Gergely beszél bármilyen idegen nyelven?

Figyelt kérdés
Nem gúnyolódásnak szánom a kérdést, tényleg érdekel. "Enyhítő körülmény" lenne szerintem ha kiderülne hogy ha angolul nem is de más nyelven tud.

2021. máj. 17. 15:33
 1/9 A Cenz Ura ***** válasza:
60%
Politikus, nem tolmács!
2021. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem!!
2021. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Miért, ha van valakinek egy B2-es nyelvvizsgája xy-ból az már tud az adott nyelven?

Ezt meg én kérdezem, többség a nyelvvizsgát kifogásolja...

Tárgyalási szinten biztosan nem tud másik nyelven sem és itt erről van szó elsősorban. Azért kell tolmács minden politikushoz hogy ne legyen belőle probléma.

Amúgy működik a fideszpropaganda. Akkor Orbán villantson egy C2-est, és elhiszem hogy ő egyedül tárgyalgat...

2021. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Na ja, íz der eni kvescsön😂
2021. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Miért? Milyen nyelven akarsz vele beszélgetni? A magyar neked nem jo???? Mert a kérdésednek csak ebben a formában lenne értelme. A többi csak a fidesznyikek ugatása!
2021. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Orbán milyen nyelven beszél? Mert angolul nem, az biztos.
2021. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magyart. -Már nagyon kevesen beszélik Magyarországon.
2021. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Karácsony semmilyen nyelvet nem beszél a magyaron kívül, ezért nincs semmilyen nyelvvizsgája, és többek között ezért sem tudott 8 év alatt sem PhD-t szerezni (meg úgy tudom, a publikációkat se csinálta meg).

A gáz az, hogy feltüntette a PhD-t az önéletrajzába, holott, ha más nem is, ő nyilván tisztában volt vele, hogy nem szerezte meg.

Most meg úgy tűnik, a szakdolgozata sincs meg. Sima tanárként is gáz ez az egész, hát még főpolgármesterként, vagy miniszterelnöki aspiránsként.

2021. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok abban biztos, hogy Karácsony hazudott-e az önéletrajzában, de abban biztos vagyok, hogy rengeteg fideszes hazudott a vagyonnyilatkozatában. Ja, az nem számít.
2021. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!