Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig jó a Fidesz?

Még mindig jó a Fidesz?

Figyelt kérdés
Borkai qrvázik, Szájer ereszen meleg orgián szerepel, menekülve droggal táskájában, hitelt veszünk fel a kommunista Kínától, bratyizunk inkább a keleti diktátorokkal, példát veszünk róluk. Ezek után hogy lehet a Fideszre szavazni?

2021. máj. 17. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

Lehet sajnos, mert nincs igazi ellenzék.

Sokan szerintem egy újabb Gyurcsány-kormányt akarnak elkerülni.

2021. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

1-nek is igaza van.

Meg hát a Fidesz szavazók többségének elég az általános tő mondatokból álló propaganda és már megy is szavazni a fideszre. Ők vannak többen.

2021. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

A migráns kártya még így is mindkét visz. Vagy te azt akarod hogy el elvegyék a magyarok munkáját?

Na látod

:P

2021. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
3# Mindent*
2021. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Nekem sosem volt jó.
2021. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Kit érdekel már Szájer meg Borkai? Rég lejárt lemezek, semmi szerepük nincs már sehol.


A kínai egyetem viszont páratlan lehetőség a magyar fiatalok számára.


(Amúgy Oroszországgal és Kínával az előző kormányzat alatt is jóban voltunk, ha már egyesek nem is emlékeznek rá.)

2021. máj. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kit érdekel?? Pont az az ember írja be az Alaptörvényba, hogy apa férfi anya nõ, aki pont meleg partikra megy, droggal a táskájában? Ez mióta keresztény?
2021. máj. 17. 17:31
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező amiket irtal erkölcsileg kifogasolhatok de ne érzelmi alapon válasszunk. Meg kell nézni melyik kormány alatt, hogy alakult a gazdasag. Persze az erzelmi elfogultsagtol es a szándékos hergelestől nehéz tisztán latni, önálló vélemenyt kialakitani.
2021. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem érzelmi alapon döntök, hanem józan ész alapján. Az a párt, ahol politikusai sorra követik el a bűncselekményt az számomra nem szimpatikus, főleg úgy, hogy ezután nincs elszámoltatás.
2021. máj. 17. 18:26
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

Erre mondtam, hogy erzelmi döntést hozzol értékrend alapján.

Törekszem racionálisan nézni az objektív tények alapján és félretenni a számomra végülis közömbös emberek erkölcsi nivoját.

2021. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!