Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tetszik nektek ez a koronavíru...

Tetszik nektek ez a koronavírus világa amiben élünk, vagy az előző világ jobb volt?

Figyelt kérdés

2020-ban egyfajta "rendszerváltás" volt világszerte, a koronavírus világa vette kezdetét. #maradjotthon #vigyázzunkegymásra maszkviselés, oltás párti és ellenes propagandák, nyugati vs. keleti oltások, korlátozások, távolságtartás, rémhírterjesztő média oldalak, most újabban már az oltásigazolás és stb stb.

Ezt a világot igenis mi teremtettük magunknak, attól függetlenül, hogy felülről mármint a világ elitje segített nekünk ebben. Ha egyszerűen csak ignoráltuk volna a legelején a koronavírust már rég eltűnt volna.

A régi világ meg a mindenki bulizzon, egyedül ülsz otthon de gáz, légy része a pezsgő nagyvárosi életnek, éld át az élményt, stb. stb. kicsapongó világ volt.

Kinek melyik világ tetszett jobban?



2021. máj. 17. 23:44
A kérdező szavazást indított:
Nekem a koronavírus világa jobban tetszik
Nekem a régi élet jobban tetszett
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Mindjárt indul a következő, ha még nem indult el: Csak az antiszociális szüzeknek tetszik jobban a covid világa.
2021. máj. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Eléggé misztikus és utópisztikus, de az előző azért jobb volt szerintem.
2021. máj. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Introvertált vagyok. Úgy őszintén engem nem viselt meg a "karantén" élet. Kifejezetten élveztem, hogy végre nem kellett ismerősökhöz, rokonokhoz menni jópofizni, meg ők se nagyon látogattak. Elég aktív a családom ilyen szempontból, de végre teljes nyugodtság volt. Ez van, nem csípem az emberek nagyrészét, elvagyok egyedül is.


A vírusnak, a halottaknak persze nem örülök. Ezen kívül rengeteg negatív tulajdonsága van még ennek a korona életnek.

Én úgy vagyok vele, hogy egy bizonyos részét tudom szeretni, viszont már elég volt ebből... Legyen minden a régi.

2021. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Hármas kommentet kb írhattam volna én is szóról szóra.


Igazából az egyetlen változás számomra annyi, hogy mikor a heti bevásárlást intézem maszkot kell viselni, ezenkívül minden ugyanúgy megy.

2021. máj. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Ha a felső Elite szabadította ránk a vírust, akkor ne gondolt, ha mindent ugyanúgy folytattunk volna, nem találnak majd ki egy olyan vírust, ami nemcsak az öregeket és a betegeket tizedeli nagyszámban, hanem a fiatalokat is így vagy még súlyosabban érinti.

Ne gondold, hogy túl tudsz járni az eszükön. Bár ha tényleg ők akarják a világ lakosságát meggyéríteni, azt egyéb eszközökkel is könnyedén el tudnák érni.

2021. máj. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
A régi. Már tervezem is a költözésem, hamár itt nem lesz többé ugyanaz.
2021. máj. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez még nem az új világ, ha em csak egy jelzés arra, hogy az előző már nem volt jó. Introvertáltként engem sem viselt meg a karantén.
2021. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Jó lenne a home office, de covid nélkül.
2021. máj. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
" Ha egyszerűen csak ignoráltuk volna a legelején a koronavírust már rég eltűnt volna." Hahaha. Te valami strucc vagy, aki homokba dugja a fejét, hogy ne vegyen tudomást a világról?
2021. máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
A vírust és a halottakat leszámítva nálam nem sok negatív hatása volt. Pl. sok olyan étteremből tudtam rendelni otthonra kaját,a honnét most már nem hordják ki a nyitás óta, Szóval ez a nyitás nekem inkább csak szívás. A boltokban is kevesebb volt a tömeg ami szintén pozitívum volt, most meg visszaállt a régi "leszarom a távolságtartást" mentalitást és simán bele lihegn a pofámba amíg orrcsontját nem töröm.
2021. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!