Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire aggasztó,hogy a...

Mennyire aggasztó,hogy a Fudan kínai egyetem az adófizetők pénzéből épül gazdag külföldi diákoknak, s így még az unokák is fizetni fogják a hitelt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lenne ebből Magyarországnak haszna? Ha nincs, akkor ezt nem kellene megakadályozni valahogy? Ilyet hogy lehet megtenni? Hihetetlenül nagy összegű hitelből erre költ egy kormány?

2021. máj. 18. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon. Már nem csak az oroszoknak, hanem a kínaiaknak is meg lesz a kémbázisuk.
2021. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Szóval egy egyetem építése nagyobb kémbázis, mint hogy mindenkinek a telefonját Kína gyártja? 😂
2021. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem unod még ezeket a gyogyós szmájlikat?
2021. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Mivel magyar tulajdonban marad az ingatlan, persze, hogy magyar pénzből épül.


Nem fogják unokáink is fizetni, nem olyan hosszú a futamidő.


Nyilván magyar diákok is fognak ott tanulni, ahogy minden magyarországi egyetemen tanulnak.


Semennyire nem aggasztó, ellenben hatalmas minőségi ugrást jelenthet a magyar felsőoktatásban.

2021. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Senkit nem izgat valójában: ha valakit is érdekelne, akkor menne a tüntetés, és tsi.

Szerintem ha krumplit adnának azért, hogy mindenki fogadja már el, abba is belemenne a níp.

2021. máj. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 Aha... És erre kaptunk is valami garanciát?

Orbán nagyon mondta, hogy nem lesz ideológiai oktatás, közben meg csak kiderült, hogy nagyon is központi szerepet játszik.


Megértem, hogy a Fideszt nem érdekli az igazság, de azért mégsem kéne annyit hazudni.

2021. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
AZ egész ország nagyon aggasztó manapság sajnos.
2021. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De így legalább már van motiváció, hogy miért kell tele elleni az országot!
2021. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!