Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiábrándult Fideszesek,...

Kiábrándult Fideszesek, melyik volt az a pillanat nálatok amikor azt mondtátok, hogy többé nem kell a Fidesz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 01:33
A kérdező szavazást indított:
borkai yachtos ügye
Szájer bulizós, ereszen mászós ügye
Orbán politkája úgy egyáltalán
Rogán hellikopteres ügye
A KDNP groteszk megnyilvánulásai (vadászatok,stb)
Orbán nem beváltott ígéretei
Deutsch drogozós ügyei
Mészáros gizdálkodásai
A NER működése és tevékenysége úgy egyáltalán
Más egyéb dolog
26 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem valójában nem sok ilyen ember van.


"Azok közül, akik biztosra ígérték a részvételüket egy választáson, és meg is tudták mondani, hogy kire szavaznának, így alakultak a válaszok (az itteni eredmények közelebb állnak egy valós választás várható eredményéhez):


Fidesz-KDNP: 53%

Ellenzéki összefogás: 45%

Egyéb párt: 2%"


[link]


Ha most valaki azt hiszi, hogy egy már lemondott és viszavonult emberke szexuális kalandjai olyan nagyon meghatnak bárkit is Magyarországon, az elég nagyot téved. Hiszen rá már nem is szavazhatsz.

2021. máj. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Amikor azt modta a török elnöknek, hogy kipcsákok vagyunk.
2021. máj. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nagyon magas az ingerküszöböm, mivel sok dologgal egyetértek illetve mi kifejezetten jól is jártunk sok dolog miatt, hiába nem vagyunk "kapcsolatokkal rendelkező haverok" csak átlagos emberek.


Viszont amit a járvány alatt leműveltek volt az utolsó csepp. Én még a kínai oltás berendelésével is egyetértek (ami amúgy mint kiderült nem is rossz, igaz, hogy lehetett volna annyi eszük, hogy azoknak adják, akiknél a kínaiak is használták és biztos elég hatásos volt),de


1. dilettáns kommunikáció, szakértők, szakemberek helyett fogtak egy kedves öregnénit, meg két rendőrt mellé... istenm


2. a segítség, amit az ország kapott egy nagy nulla, Európa szégyene


3. hogy az amúgy is milliárdos haveri kört meg annyival támogatták, amiből mindenkinek jutott volna, aki rá is szorul az előbbiekkel ellentétben


4. ami törvényeket közben fű alatt elkezdtek átverni... no comment

2021. máj. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mindentudó99 ***** válasza:
11%
Amikor Viktor lecsót főzött. Rangján aluli cselekedet
2021. máj. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%
Még nem volt olyan ügy ami miatt azt mondtam volna, egyedül a bevándorlás hozzáállásukon finomíthatnának.
2021. máj. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Amikor sorban álltam a krumpliért, de elfogyott. 😞
2021. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Nehéz pontos dolgot mondani. 2010-ben le kellett váltani az akkori MSZP-t, bár soha nem voltam nagy fidesz-es, rájuk szavaztam. Viszont azóta konstans visszaélnek a 2/3-ukkal. Semmit nem vitatnak meg, mindent erőből visznek át. Nem hajlandóak értelmes párbeszédre vagy vitára senkivel és semmivel, aki nem az ő vazallusuk. Legyenek tanárok, orvosok, MTA, egyetemek, stb nem kérik ki az érintettek véleményét, vagy ha kikérik, le se sza..ák.

Nem az első példa volt, de tökéletesen leírta a fidesz rendszer működését Orbán, mikor a kisvasútját kritizálták, és az azt reagálta, hogy „ha támadják a kisvasutat, akkor meg kell hosszabbítani Bicskéig".

Vegytiszta példája és megfogalmazása a vitára való képtelenségnek és a mindent erővel való átnyomásnak.

2021. máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
2019-es Ep-n rájuk szavaztam, de az elbaltázott válságkezelés miatt részemről ennyi volt.
2021. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Az Orbáni jövőkép félelmet kelt és elriasztott!

Orbán minden kontroll-nélkülisége kimutatta a foga fehérjét: semmi sem számít neki, sem barát, sem a haza, sem az elvek - egyetlen istene van: a pénz!

Megundorodtam tőle!

2021. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

7-es a kisvasútról jut eszembe. Anno nagyon sírtak, hogy a vidéket el lehetetlenítik, meg a közlekedést megszüntetik, de majd ők stb. Na ebből se lett semmi, sőt. Nálunk is bezárt a vasútvonal a városba (mellette lévő kistelepülés vagyunk, egy rakás céggel, szinte összeérünk a várossal, rengetegen költöznek ide gyerekes családok stb. stb.) véletlen sem egy haldokló településről van szó. Szóval volt vasútvonalunk, be a város központjába, szépen, zavartalanul marha gyorsan beért, pár lityi dízellel, nem is került sokba. Gondolom nem volt rá akkora igény, ezért szüntették meg a személyszállítást. Azóta is van alkalmanként teherszállítás, szóval nem rohadt le az egész. De most van helyette busz/kocsi, de olyan forgalom lett ebben az eltelt 10 évben, hogy kb. vánszorgunk, van olyan körforgalom, ami előtt 900+ méteres a sor reggel és délután... És akkor 10 éve ígérik, hogy majd elővárosi vasút lesz belőle. Aha. Persze semmi se történt.


Persze Felcsútra nem csak visszaraktak egy vonatot, hanem építettek egy kisvasutat a nagy senkinek, mert az fontos volt. Amúgy az is volt itt is, keskenynyomközű vasút, ami a még több kistelepülést kötött össze a várossal, persze az is megszűnt, lerohadt, senki se törődik vele. Holott, az is gyorsabb lehetne minden másnál, jó helyre futna be a városba, vele s szembe lehetne kialakítani nagyobb buszállomást stb. de hát olyat, aminek tényleg haszna van, minek fejleszteni, kialakítani, megtartani? Inkább építsünk Felcsútra minden szart. Nekem még jártak be kollégáim azzal a városba. De a tanyasi turizmus stb. az itt amúgy is elég menő. Szóval lehetett volna vele bőven mit kezdeni. De ezeket nem az értelmes érvek érdeklik.

2021. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!