Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Berki Krisztián, amellett...

Berki Krisztián, amellett hogy focizott, milyen egyetemet végzett? Milyen nyelveken beszél? Vagy miért tartotta alkalmasnak a Fidesz a főváros vezetésére?

Figyelt kérdés

A Fidesz jelöltette mint Karácsony Gergely ellenfelét az előző önkormányzati választásokon.

De felmerül a kérdés, Berki vajon mitől lenne alkalmas egy ilyen komoly pozícióra? Annyit tud felmutatni, hogy focizott.. Orbánnál ez talán nagy dolog, de egyébként.

Milyen egyetemen végzett, milyen szakon, mennyi szakmai tapasztalata van? Milyen nyelveket beszél folyékonyan? Mit tud felmutatni?



2021. máj. 22. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
A Fidesz jelöltje Tarlós István volt, fogd már fel végre. Ennek megértése ennyire bonyolult számodra? Mit vagy úgy rákattanva erre a Berkire, szerelmes vagy bele, vagy mi?
2021. máj. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Mikor egy hülye játsza a hülyét, lásd 1-es.
2021. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

#1

Olyan naív itt valaki. A fidesz bérelte Berkit, hogy vegye el a szavazatokat Karácsonytól, de te ezt nem értheted.

2021. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Berkit a fidesz tolta a háttérből,hogy elvegyen szavazatokat az ellenzéki jelölttől.

Autót se tud vezetni szabályosan,helyesen se tud írni,arrogáns,agresszív.


Ugyanez lesz 22ben is,megjelennek mindenféle kamu pártok,felmarkolják a pénzt,pár tízezer szavazatot elvesznek az összefogástól,utána eltűnnek a pénzzel.

2021. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint a kutya ürülék...
2021. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Én egy politikailag jól informált polgár vagyok, nem mint ezek a fideszes birkák, mert olyan intelligens vagyok, hogy tudom melyik gombbal kell átkapcsolni a konkurens tv-csatornára, de már az állításaimat nem kell alátámasztani, mert én okos vagyok és tudom, hogy úgy van, meg az interneten is sokan mondják, nem mint ezek a birkák akik mindent elhisznek, amit a fideszesek mondanak.
2021. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%

Brekit senki nem tartotta alkalmasnak a főpolgármesteri posztra, legfeljebb az az ostobenkó agymosott neje.

Egy percig nem volt kétségem afelöl, hogy nem Karácsony ellenében lett ő indítva, hanem Puzsér ellen. A cél az volt, hogy Puzsért felmorzsolja és azt sikerült.

A Fidesznek remek, hogy egy ilyen totálisan alkalmatlan ügyefogyott a főpolgármester mint Karácsony Gergely. Tálcán kapták a lehetőséget a karaktergyilkolásra, meg is tették. Karácsony soha többet nem lesz főpolgármester, de polgármester se.

2021. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!