Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Kari Geri...

Mi a véleményetek Kari Geri méh legelőiről?

Figyelt kérdés
Szerintem egyértelmű hogy csak kifogás arra hogy nem tudják lenyíratni a gazt mert jogy azon a "méh legelőn" egy db virág nincs az is biztos.

2021. máj. 23. 08:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Újabb szánalmas lépes ettől a balfácántól.
2021. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem rossz kezdeményezés, de a káros gazokat ki kell írtani.
2021. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Ami róla is, szánalmas, dilettáns, tragikomikus, életképtelen.
2021. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem jó, hogy nem akarnak minden zöldterületet elvenni.
2021. máj. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Az orbán média naponta 50 lejárató cikket ír karácsonyról. Már szinte ő lett az új soros. Nagyon retteg a törpepatkány.
2021. máj. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#4


De ezzel nem veszik el. Ez csak gaz. A képeken sehol vagy alig van 1-2 virág. A méhecske nem fogja tudni lerágni a füvet. Meg én őszintén szólva még egy méhet nem láttam ott

2021. máj. 23. 08:53
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
A zöldítés fontos és a méhek is azok(mondjuk nem kimondottan Budapesten), viszont kertészetes/környezetvédő oldalakon szoktak ajánlani egy csomó növényt ami jó a méheknek és dekoratív. Szóval a cél jó lenne, de a kivitelezés nem.
2021. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem egy hangzatos ürügy, hogy miért nincs levágva a fű.


Olyan mint amikor ovis voltam, és nem mertem a szoba sarkából kiszedni a pókot, de nem mertem bevallani sem, így inkább kijelentettem hogy mostantól az a pók a szobatársam...

2021. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Eburjánzott a gaz a lakatlan telkünkön komolyan mondom gyönyörű virágos volt. Most éppen csak az a sárga virágú bokorszerű valami virágzik, a többi valóban eltűnt. Nekem úgy tűnik periodikusan jönnek mennek a virágos gazok szóval minden rosszindulat mellett is lehet igazság ebben a méhlegelő dologban.
2021. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 hájaaa ***** válasza:
38%
Nyomják csak a lejárató kampányt, annál jobb, csináljanak belőle mártírt, mint a főpolgi választáskor és megint mehetnek a narancsosok kapálni :)
2021. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!