Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely jó munkát...

Karácsony Gergely jó munkát végez Budapest polgármestereként?

Figyelt kérdés

"Karácsony Gergely 153 ígéretéből eddig 22 teljesült, 8 részben, 25 folyamatban.

Eltelt idő: 32.5%, még 40 hónap van hátra 2024 októberéig."

[link]



2021. máj. 24. 13:32
A kérdező szavazást indított:
Kiváló munkát végez, ennél jobbat nem is lehetne.
Lehetne jobban is csinálni de mindent megtesz, a Fidesz csak ennyit hagy neki.
Gyenge munkát végez de Tarlosnál még így is jobb.
Gyenge munkát végez, minden más csak kifogás.
46 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%

Gyenge munkát végez.

Paradox módon, az budapesti hivatali apparátus növekedett is, de egyben megszorítások, egy területen leépítések is voltak.


BKV-nál sem volt bérfejlesztés, ilyesmi pedig nagyon régen történt.Ha lenne vér a pucájukban, akkor leállítanák a sztrájkolók az egész várost.Karácsony meg csak leshetne.

2021. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Igen, lett sok szép bicigli-sáv.
2021. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Lett "méhlegelő", mert nem maradt pénz levágni a gazt miután elplakátolták. A Fidesz nem támogatja őt ez igaz, de nem kap sokkal kevesebb támogatást mint Tarlós, ha jól emlékszem idén többet kap az államtól, mint Tarlós az utolsó évében.
2021. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Különösen "tetszett" a szövege, miszerint az autósok túl sok közterületet foglalnak, melyeket át kell adjanak a gyalogosoknak, bicikliseknek és zöldterületnek.

A biciklisávok, meg a méhlegelők már megvalósultak.

Ja, hogy neki nincs kresz-vizsgája, ezért autója se -pontosabban csak hivatali.

2021. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

Legutóbb fent voltam Pesten, a korábban 20-30 perces út másfél órába telt a belvárosban. "Imádattal emlegettem" Karácsony úr felmenőit (annak idején mért nem találtak maguknak "valami más elfoglaltságot").

200 km-ről legközelebb "bringával megyek".

2021. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%

Vidékiek ne alkossanak véleményt arról, hogy Budapesten milyen a polgármester, nevetséges :D :D


Egyébként nem végez jó munkát. Hátráltatja a kormány az tény de ettől függetlenül önerőből is rengeteg baromságot csinál... Ígéretek elmaradtak... Többet vártam volna tőle.

2021. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

#6


10 évvel ezelőtt költöztem le "vidékre", előtte 60 évig ott éltem, s azért még gyakran járok fel ma is.

2021. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

#6 Attól mert vidéken élek, lehet hogy a munkám éppen Budapesten van vagy ott tanul a gyerekem, netán ott él a családom. (amúgy mindegyik együtt)

de még ha nem is lenne így Budapest akkor is az egész ország fővárosa, mindenkinek köze van hozzá mert mindenkinek fontos szerepet játszik az életében.

2021. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

A lehetőségeihez képest jó munkát végez. Rosszak a lehetőségei, ennek nagy részben a Fidesz az oka, kisebb részben a COVID.


Ami az apparátust illeti, nem lett nagyobb, sőt; csak átláthatóbb.

Tudom, több tanácsadója van, mint Tarlósnak volt, de mennyi is volt Tarlósnak? És ezen kívül mennyi külsőst fizetett mindenféle felesleges vagy színvonaltalan "tanulmányért"?


Mennyit költöttek propagandára?

Mennyi párhuzamos dolog volt?


Karácsony ezzel szemben önkormányzati tulajdonú cégeket vont össze, ezzel több vezetői állás is és több bizottság is megszűnt.


Ja, hogy erről nem szól a királyi média? Attól még tény.

2021. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tarlós szerint Karácsony személyében nem korrupt, amit el is hiszek. A Fidesz biztosan nem könnyíti meg nagyon a dolgát, elvégre nekik politikai ellenfél a "Kari", de szerintem most, hogy miniszterelnökjelölt akar lenni, még annyira sem a városra fog figyelni, mint eddig.
2021. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!