Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen megoldás lenne jó...

Milyen megoldás lenne jó arra, hogy tiszta legyen az ellenzéki előválasztás, és a kormány fizetett trolljai ne fúrhassák meg?

Figyelt kérdés

Nyilván tudjuk hogy a fideszesekre minden ráfér, és még büszkék is rá hogy szándékosan széttrollkodnak valamit amihez semmi közük, ezt inkább nem is kommentálnám. Jól mutatja a szintet amit képviselnek erkölcsileg, tökéletesen illik a pártjukhoz.

Azzal is tisztában vagyok természetesen, hogy az 5 jelöltből bárki lesz is a befutó, az ezerszer, százezerszer, klasszisokkal jobb lesz mint a mostani kleptokrácia, és még a leggyengébb jelölt is igazi felüdülést jelentene az országnak. Ezzel együtt sajnos van sok billegő akik lehet nem mennek el szavazni ha bizonyos jelölt nyer, így fontos lenne hogy ténylegesen az ellenzéki többség akarata érvényesüljön és a fideszes trollok valahogy ki legyenek zárva.

Milyen megoldás lenne erre lehetséges?



2021. máj. 24. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Vagy vannak Fideszes szavazók vagy nincs választás.
2021. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt mondom az előválasztástól függetlenül legyen az a me. akinek a pártja a legtöbb szavazatot kapja.
2021. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. Hol kapja a legtöbb szavazatot, ha közös listán indulnak?
2021. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Központilag nem fognak ilyennel bajlódni, hogy Fideszeseket vigyenek előválasztásra szavazni, mert ezt úgy lebonyolítani hogy ne tudódjon ki nem igazán lehet.

Az a pár ember meg aki saját magától akar trollkodni nem fog tudni semmit se befolyásolni.


De ha rettegni akarsz akkor inkább azon rettegj, hogy a "kormány" melyik ellenzéki jelölteket fogja támogatni, mert én pl. simán el tudom képzelni hogy azért mentek ennyire neki Karácsonynak, hogy ha lesz második forduló oda Jakab meg Dobrev jusson be, így biztosítva hogy tuti egy kellően szélsőséges jelöltet kelljen majd indítani.


Bár én az ellenzékből is simán kinézem, hogy elcsalják majd a saját választásaikat, hogy valahogy benyomják Karácsonyt a 2. fordulóba még úgy is, hogy igazából nincs is mögötte valós támogatottság, csak mert ő olyan aki bár egy épeszű ellenzékinek se az elsődleges jelöltje de attól még nyugodt szívvel le tudna rá szavazni a rendes választásokon.

2021. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az lenne a megoldás, ha kijárási tilalmat rendelnének el a választás idejére. Otthon maradna a sok f.aszfej!
2021. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek saját akarata van, hogy kire akar szavazni, és hogy melyik oldal győzi meg őt inkább. Az ellenzék ,és a kormánypárt részéről is van propaganda, az meg már más kérdés, hogy ki melyikben hisz, vagy melyik győzi meg őt/melyikkel szimpatizál. Ez nem azon fog múlni, hogy ki tesz ki több hírdetést/propagandát, mert ha én hiszek tegyük fel xy győzelmébe, és őt támogatom, akkor nem fogok elfordulni tőle, csak mert egy propagandát feldobott nekem.
2021. jún. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha meg azt kérdezed, hogy a buta/megvezethető emberek melyik oldalra fognak beállni, az is teljesen 50-50 hogy őt ki győzi meg jobban, és kinek hisz jobban.
2021. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kék cédulával, ha már az a cél, hogy kizárjunk valakiket a választásból... Milyen demokratikus ez a "demokratikus" ellenzék. XDDDDDDDDDDDDD
2021. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!