Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzék annyira retteg...

Ha az ellenzék annyira retteg attól, hogy a Fideszesek széttrollkodják az előválasztást azzal, hogy Dobrevre szavaznak, miért nem inkább azzal foglalkoznak, hogy az ellenzéket ne olyan politikusok vezessék, mint Dobrev?

Figyelt kérdés

Az nem a Fidesz hibája, hogy az ellenzék ilyen Ceausescuné-reinkarnációkat, kígyózó kígyókat és hasonlókat tud csak kitermelni.


Ha úgyis tudják, hogy vállalhatatlan személyek ülnek az ellenzék vezető soraikban miért nem követelik Dobrev éa Gyurcsány lemondását?



2021. máj. 24. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
A Fidesz pedig támogatja a palesztin konfliktust! Ezek háborúsok
2021. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Inkább Jakabtól félnek szerintem, Dobrev elég népszerű baloldali körökben. Tőle pedig azért tartanak, mert van egy elképzelésük Karácsony vagy Dobrev hogyan rúgja ki a várból a főnit és abban hisznek, hogy csak ők tudják leváltani Orbánt.
2021. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem rettegnek tőle.de ha tudod bizonyíthatod az állításodat.
2021. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

"Az nem a Fidesz hibája, hogy az ellenzék ilyen Ceausescuné-reinkarnációkat, kígyózó kígyókat és hasonlókat tud csak kitermelni."


Hát pedig de. A Fidesz teljesen elpusztította a magyar közéletet. Undorító, mindenkit taszító ocsmány mocsárrá változtatták, ahol Orbán az Isten, és semmi más nem létezik. Ha megnézed a közélet elemeit, mint a viták, a kommunikációs csatornák, az egyértelmű és fair szabályok, stb. ezeket mind a Fidesz pusztította el, és a helyükre a maga ótvaros undormányát ültette. És aztán azon pattogtok, hogy miért nem termel ki jobb embereket az ellenzék?? Talán mert mindenki messziről kerüli a politikát. Azok miatt, amiket a Fidesz rendszer szinten csinál.

2021. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4 Értem, tehát Dobrev és Feri valójában Orbán emberei, akiket a Fidesz ültetett be ál-ellenzéknek.


Ebben az esetben viszont miért nem tüntettek egy teljes kormányváltásért?


Ha eltűnne Orbán, de vele együtt tűnne az egész ellenzéki gárda is, és teljesen új politikusok jönnének, azt pl. én is támogatnám.

2021. máj. 24. 19:30
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

"Ha eltűnne Orbán, de vele együtt tűnne az egész ellenzéki gárda is, és teljesen új politikusok jönnének, azt pl. én is támogatnám."


Errefelé pedig a Fidesz ellenzéki összefogás általi vereségén keresztül vezet a legrövidebb út.

2021. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2%

#4!


Az Orbán Balász - FeGyőr vitánál is Viktor mondta FeGyőrnek, hogy utolsó büdös paraszt módjára vágjon mindig a vitapartnere szavába, ugye?

2021. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
"Ha eltűnne Orbán, de vele együtt tűnne az egész ellenzéki gárda is, és teljesen új politikusok jönnének, azt pl. én is támogatnám." Na de ez össz-vissz 1 támogato. Nem igazán jelentös tömeg:-)
2021. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2%

#4!


Neked nem tűnt fel, hogy a Diktatórikus Koalícióban csak két ember lehet miniszterelnök-jelölt? Mindenki más el van zavarba, el van nyomba párton belül. Lehet ennél feudálisabb egy párt, hogy családon belül osztják le a lapokat?

2021. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Miért trollkodás, ha kifejezem a véleményemet?

Ha Schiffer indulna, akkor mennék rá szavazni, hiszen sokkal értelmesebb, mint a jelenlegi felhoztal együttvéve.

Azt miért nem fejezhetem ki, hogy Dobrevet szeretném közös jelöltnek, mert abban bízom, hogy velük bukni fognak?

2021. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!