Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bejut a Mi Hazánk és a Kutyapá...

Bejut a Mi Hazánk és a Kutyapárt a Parlamentbe?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 15:16
A kérdező szavazást indított:
Csak a Mi Hazánk
Csak a Kutyapárt
Mindkettő
Egyik sem
53 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nyitott napon biztos, amikor belehet menni latogatoba :)))
2021. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Van rá esély. Így hogy közös ellenzéki lista lesz, ha valaki nem akar a Fideszre szavazni, de a közös jelölt se tetszik jönnek képbe az alternatív troll pártok. Mint a kutyapart és a mi hazánk.
2021. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Esélytelen.
2021. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
2: érdekes lesz, hogy mondjuk kiábrándult fideszesek átszavaznak-e majd a szélsőjobbot képviselő Mi Hazánkra. Így esetleg megugorhatja majd a küszöböt.
2021. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 meszike91 ***** válasza:
88%
Mindkettő határeset. Az se volna meglepő ha mindkettő bejutna, de az is lehet egyik se fog.
2021. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 D-Mano ***** válasza:
89%

Én a Mindkettőt jelöltem meg.


A jelenlegi helyzet/erőviszonyok alapján: Szerintem a Mi Hazánk biztosan bejut, a Kétfarkúak pedig csak valószínűleg jutnak be.


Az én tippem a várható eredményekről:

Mi Hazánk min. 6%; max. 12%; valószínűleg 8% körül.

Kétfarkúak: min. 3%; max. 7%; valószínűleg 5% körül.

2021. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem Jakab nyeri az előválasztást (mem látok rá esélyt), akkor valószínűleg lesz elvándorlás a Mi Hazánk felé. A 8%-ot soknak tartom, de 5-6%-ot el tudok képzelni.
2021. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

SZERINTEM CSAK A MI HAZÁNK JUT BE.

A Kutyapárt (egyébként nagyon helyesen) civil projektekre költi a kampánypénzét. Ők jelzésértékű megoldást nyújtanak a kiábrándultaknak. De nem fognak keményen kampányolni. Nem lepődnék meg, azon se ha bejutnának, de a jelenlegi közvéleménykutatások alapján nincs bejutáshoz szükséges támogatottságuk.

A Mi Hazánk erősödést mutatott az elmúlt évben, szerintem már 5% feletti a szavazótáboruk. Hozzájön az, hogy pl. Toroczkai László Youtube csatornáján kampányt folytatnak az online cenzúra ellenére. A kérdés az lesz hogy fenn tudják-e tartani az offline térben a szavazóikat. Ha standolnak, kopogtatnak az egész országban az biztos bejutás. Hozzájön ehhez az is, hogy ők nem csak 71, hanem mind a 106 választókerületben jelöltet állítanak. (Ez töredékszavazatokat jelent.)

2021. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!