Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért Orbán kezdeményezte a...

Miért Orbán kezdeményezte a Fudan Egyetem megépítését és nem fordítva?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 15:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

10

Ki tudja mi van, mi történt?


Hogy nem OV ment a Fudan rektorához, ha van olyan, az biztos. A kínai követségre se, hogy kérek egy egyetemet telepíteni Pestre, az is biztos.


Esetleg lehet valami sinofil tanácsadója, vagy olyan, akit egy kínai nő férjül vett, és befolyásolta.

Ugyanez előfordulhat a nemzetbiztonságiaknál is.


A kínaiak ugyanúgy hálózatban működnek, mint a zsidók. Háttérből lassan nyomulnak.


Sajnos, a második mondat úgy igaz, ahogy van.


Kérdés: ki nevezte ki a kínai edzőnőt a korcsolyásokhoz, és mikor. És MIÉRT.

Hol máshol vannak még idegenek hasonló pozíciókban?

2021. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
OV lehet, hogy csak megkérdezte, hogy milyen együttműködési lehetőségek merülnek fel, és a kínaiak dobták be ezt az ötletet, de a konkrét döntés, kezdeményezés, hogy épüljön meg az egyetem, mégiscsak a kormányé volt.
2021. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

12

Nem lehet. Mert a Fudan már eleve működik a Covinuson és a BME-n BELÜL. Ez a tervezett független egyetem 2 kara a 4-ből.

Egy másik kínai egyetem működik a SOTE-n BELÜL.

És mintha lenne még egy magánegyetem is, ami kínai alapítványi.


Nincs szükség új egyetemre, főleg nem FÜGGETLEN IDEGEN egyetemre, még INGYEN SE.


Az is megtévesztés, hazugság, hogy a MAGYAR oktatásnak segítene egy idegen egyetem akárhányadiksága a világ egyetemei között. Hogy számítana?

A listán ezután is az lesz, hogy "Fudan", nem más. Nem lesz külön helye a listán a "Fudan Hungary" független kínai egyetemnek.


Itt valami teljesen másról van szó. Ami jó lenne, ha kiderülne, még mielőtt idetelepítik ezt az intézményt.


Nem elég nekünk, hogy Európa legnagyobb zsinagógája Pesten van? A következő birodalom szimbóluma is nálunk kell legyen?

2021. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Fsms ***** válasza:

Akkor a link

[link]

Orbán kormány kötötte a szerződést.

2021. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

14.-kösz-


Azt írja, hogy a Palkovics írt alá a Fudan elnökével egy " a Fudan Hungary Egyetem előkészítését lehetővé tevő stratégiai együttműködési megállapodást"


Ez nem végleges. Bár a cikk végén írja, hogy a Palkovics fel van jogosítva aláírásra, de elég lenne őt elmozdítani és vége.


Szörnyű dolog, ha PONT ilyesmiben lenne talán első alkalommal nemzeti egyetértés, mert a zsidókon kívül senki másnak nem érdeke, hogy pont Mo-on épüljön az ELSŐ KÍNÁN KÍVÜLI kínai egyetem.


Lehet, hogy a visszakozás még többe is kerülne, mint a megépítés, de CSAK ANYAGILAG, ami pótolható. A genetikai károkozás pedig visszafordíthatatlan és védtelenek vagyunk -a zsidók kivételével-. Ebben nem számíthatunk a zsidókra se, mint ahogy a muszlimok és mások ellen számíthatunk.

2021. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hogy jönnek ide a zsidók? Nem kötözködés akar lenni, csak érdeklődöm.
2021. máj. 26. 14:56
 17/31 A kérdező kommentje:

A Naplóban láttam a Fudanról szóló összefoglalót.


[link]


Ebben ugye elmondják a szakértők, hogy a magyar fél kezdeményezte. Elvileg egy oknyomozó ujságíró derítette ki. Egy Horváth Levente az MNB elnöki főtanácsadója oda járt egyetemre és felvetette az ötletet.

2021. máj. 26. 15:01
 18/31 anonim ***** válasza:

16

A genetikai károkozás ellen csak az a közösség védett, amelyikben a keveredés ellen szabályok vannak. És ez a zsidó közösség.

2021. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

17

Szóval akkor ez a Horváth Levente a kínaiak kollaboránsa, őt építették be Kínában már gimnazistaként.

Olyan félmagyar-félkínai lehet, ő az "Eurázsiai Központ ALAPÍTÓJA és vezetője" a Corvinuson.

Szuper, 5 év alatt már SAJÁT egyetemet akar alapítani.


Mi jön azután? Mégse félbolgár lesz majd az első nem magyar miniszterelnök, hanem félkínai, a kínai világbirodalom helytartójaként?


Ennyire képtelenek vagyunk megvédeni a függetlenségünket?

2021. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

18: az ugye megvan, hogy a magyar kevert nép? ide-oda vándorló embercsoportok folyamatos kapcsolatba kerültek és keveredtek a magyarokkal


Itt milyen genetikai tisztaságot védenél?

2021. máj. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!