Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha eddig ellent tudtunk állni...

Ha eddig ellent tudtunk állni már nem kell beoltatni? Vége a járványnak?

Figyelt kérdés
Épp azon gondolkoztunk, hogy már csökkenek a számok, lehet eldobni a maszkot. Ha már ki tudtuk bírni oltásmentesen a járványt, akkor már nem is kell?

2021. máj. 25. 19:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Attól még ugyanúgy elkaphatod, de most már lassan el lehet mondani, hogy aki akart kapni oltást, az kapott (még akkor is, ha esetleg Pfizert vagy Modernát szeretett volna kapni) szóval innentől kezdve a te problémád és felelőséged lesz, ha lebetegedsz, másnak ártani nem nagyon tudsz.
2021. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
36%
De aztán nincs ám másokra mutogatás, ha mégis elkapod! És ha nyáron egyedül téged kell kórházban lélegeztetőn tartani, akkor ne vedd zokon, ha valaki kiröhög!
2021. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
23%
Igen.
2021. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Viszont nem oltattam be magam azzal a kísérleti vakcinával amiben ....van
2021. máj. 25. 19:17
 5/30 Crisopher ***** válasza:
31%
Az nem kísérleti vakcina. Ha kísérleti lenne, akkor a klinikai vizsgálat első fázisáig se jutott volna el, mert ott már olyan szigorú szabályok vannak, hogy egy gyógyszergyártó cég csak akkor küld vakcinát, ha teljesen biztosra tudnak menni. Azért látszik, hogy nem sok fogalmad van a vakcinákról, gyógyszeriparról, vakcinagyártásról. Ellenben a vírus na az tényleg veszélyes.
2021. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%

Írd ki a kipontozott részt, hogy mi van benne!


Amúgy meg igen, abban igazad van, hogy oltás kísérleti, és zajlanak még tanulmányok, igen. Viszont nem titok, hogy sürgősségi engedélyeztetésük volt, mert a helyzet ezt kívánta.


Én is eléggé oltás-szkeptikus voltam, de szerencsére -lekopogom-, mi/ én nem kaptuk/ kaptam el.

De ez egy alattomos és mesterséges vírus. Ezt is sokan kimondják már.


Volt, hogy makk egészséges embert elvitt, olvastam és láttam pl olyat is, hogy láncdohányos vagy alkoholista úgy esett át rajta mint egy enyhe náthán. A vírus valós, ez kétsééógtelen.


A kutya ott van elásva, hogy a világon MINDENHOL korlátozták és korlátozzák az alapvető emberi jogokat, és a vírust felhasználva hoznak különböző jogsértő intézkedéseket, korlátozásokat.

Ez aggasztóbb, mint a Korona.


Amúgy meg mit érnek el ha a kipontozott részed a chip? He?

Mai világban már szinte a gondolataidba látnak, és egy mezei informatikus is simán le tudna hallgatni.


Őrült barom.

2021. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%

#5


Én meg immunis vagyok arra a kísérleti betegségre amiben ....van.

2021. máj. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Crisopher ***** válasza:
25%
Két mikrobiológus lepontozott...
2021. máj. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
6 Aha Szlávik az ország VEZETŐ INFEKTOLÓGUSA rádcáfol https://www.youtube.com/watch?v=pk7i57eL4vY
2021. máj. 25. 19:29
 10/30 Crisopher ***** válasza:
8%
Kuruc infon jelent meg egy cikksorozat: Történetek a kórságokról, oltásokról stb. címmel. Egy mikrobiológus olvasó cikke. Részletesen elmagyarázza a dolgokat.
2021. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!